Zamknij

Debiutancka powieść Magdaleny Szwedy "Król Midas", Wydawnictwo NieZwykłe

12:29, 26.10.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Wciągająca pierwsza powieść Magdaleny Szwedy- "Król Midas"

Jeśli lubicie mroczne klimaty, czarne charaktery, a do tego nieokiełznaną miłość, to ta książka na pewno przypadnie Wam do gustu. Magdalena Szweda w swojej powieści zabiera Czytelnika w miejsce, którego nie zechce opuścić.

Leonardo Binenti miał wszystko, na czym mu zależało: władzę, szacunek i pieniądze. Pracował na to wiele lat dopingowany przez zemstę i rozgoryczenie. Kiedy budował swoje imperium, krew lała się strumieniami. Z czasem nazwano go królem Midasem, bo wszystko, czego dotknął, zamieniało się w złoto. Nikt nie pytał, za jaką cenę.

Emily Carter przez całe życie miała pod górkę. W dodatku jej brutalny chłopak zamieniał każdy jej dzień w piekło. Jednak dopiero gdy dowiedziała się, że jest w ciąży, zdobyła się na odwagę, aby zmienić swój los. Ucieczka okazała się trudniejsza, niż przypuszczała. Do urzeczywistnienia planu kobieta potrzebowała pieniędzy, a jedyną osobą, która mogła jej pomóc, był jej brat.

Drogi Emily i Leonardo przecinają się w więzieniu, gdzie on odsiaduje wyrok, a ona przychodzi odwiedzić brata. To spotkanie zapoczątkuje całą lawinę wydarzeń w życiu Emily. Czy zmieni je na lepsze, czy może kobieta przekona się na własnej skórze, jaki smak ma łaska króla Midasa?

 

"Król Midas" Magdaleny Szwedy, czyli debiutującej na rynku autorki, w moment uświadamia czytelnikowi, że nie będzie to jednorazowy wybryk. Pisarka dysponuje atrybutami, które dają jej przewagę nad konkurencją - wplątana w swoje literackie jestestwo, lekkim piórem wzorowo rozgrywa pojedynek emocjonalny, przekładając ekscytację oraz poruszenie równomiernie - z bohaterów na czytelnika. Efektem jej umiejętności jest książka, którą nam właśnie zaproponowała i której z pewnością nie odłożymy obojętnie na półkę.

Opis Wydawcy

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%