Zamknij

Gra mobilna w Siedlcach

06:00, 11.09.2021 | SK
Skomentuj
REKLAMA

Stowarzyszenie tutajteraz zaprasza do gry "Siedlce - są takie miejsca...".

Gra została wykonana przez młodzież podczas wakacyjnych warsztatów. Pod kierunkiem instruktorów z Fundacji Innowatorium i Fundacji Dostępnej Kultury Wizualnej - Wielozmysły oraz przy wsparciu merytorycznym zapewnionym przez Muzeum Regionalne w Siedlcach uczestnicy zaprojektowali kolejne etapy gry.

Młodzież wyszła z założenia, że Siedlce są całkiem przyjemnym miejscem do spędzenia czasu. Zadania w grze mają charakter zabawy, a uczestnicy grając spacerują po urokliwych miejscach naszego miasta.

Fabuła gry rozgrywa się w Siedlcach. Początek gry znajduje się przy Galerii Kultura (ul. 3 Maja 44/2). Aby zagrać należy pobrać na smarfon/tablet lub iPoda aplikację Actionbound i odnaleźć grę (po nazwie lub po wpisaniu miejscowości). 

Wszyscy, którzy w dniach od 4 do 17 września 2021 na adres stowarzyszenie.tutajterazy@gmail.com lub telefon 608 657 713 udostępnią swój wynik wezmą udział w losowaniu słodkich nagród ufundowanych przez Kawiarnię Siedlecką.

Możliwość udostępnienia wyniku pojawi się po zakończeniu gry. Po naciśnięciu w prawym górnym rogu ikonki udostępnij należy wysłać link.

Warsztaty zostały dofinansowane przez Fundację PZU.

(SK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%