Zamknij

Patronat antologii "Sportowe love" wydawnictwa Plectrum

11:13, 10.08.2021 | PATRONAT
Skomentuj
REKLAMA

Patronat antologii "Sportowe love" wydawnictwa Plectrum

Niezależnie od długości i szerokości geograficznej, nic nie wzbudza takich emocji jak sport. A sport połączony z namiętnością to prawdziwa mieszanka wybuchowa.

„Sportowe love” to dziewięć opowiadań, które na długo zapiszą się w pamięci czytelników. Te pełne pasji nowele przeniosą Was na boisko do koszykówki, do oktagonu MMA, na bokserski ring, do piłkarskiej szatni czy na kort tenisowy. Różnorodność dyscyplin sportowych, wokół których toczy się akcja poszczególnych opowieści, dostarczy Wam całej gamy uczuć i zapewni ogrom niezapomnianych wrażeń. Dokładnie tak jak Mistrzostwa Świata czy Igrzyska Olimpijskie. Dziewięć wspaniałych autorek. Tyleż samo intensywnych historii. Sport ukazany z innej perspektywy niż dotychczas.

„Różaland” – siedem liter emanujących miłością do zwierząt.

Stowarzyszenie „Różaland”, którego założycielami są zawodnik mieszanych sztuk walki Marcin „Różal” Różalski i jego partnerka Marta Kviatkova, ratuje zwierzęta z pobudek serca i pasji. Otacza opieką i daje dom koniom wykupionym z transportów rzeźnych lub od handlarzy, świnkom, kozom, kotom oraz psom rasy bull. Grupa Literacka „GoodGirls” stworzyła, wydaną pod szyldem Wydawnictwa Plectrum, antologię pt. „Sportowe love”, zysk ze sprzedaży której zostanie w całości przekazany ww. organizacji. Tym gestem obie jednostki pragną wyrazić swoją miłość do „braci mniejszych”, a także okazać szacunek, podziw i wdzięczność osobom, które każdego dnia poświęcają się, aby zapewnić im bezpieczeństwo oraz godny byt. Kupując ową publikację, Wy również dokładacie swoją cegiełkę, a dobro się szerzy!

Opis Wydawcy

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%