Zamknij

Łosicki Dzień Kobiet z Haliną Frąckowiak

20:31, 02.03.2021 | SK
Skomentuj
REKLAMA

W niedzielę 7 marca o godzinie 18:30 w sali widowiskowej Łosickiego Domu Kultury wystąpi jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek – Halina Frąckowiak.

Koncert to propozycja na świętowanie Dnia Kobiet, podczas którego widzowie uslyszą największe przeboje artystki, takie jak "Bądź gotowy dziś do drogi", "Napisz, proszę", "Papierowy księżyc" czy "Serca gwiazd".

Halina Frąckowiak od ponad pięćdziesięciu lat oczarowuje swoim głosem i piosenkami, które wypromowała przez lata. Śpiewała z zespołami Czerwono-Czarni, Grupa ABC, Tarpany, Tony, Takty, Drumlersi. Wielokrotnie była nagradzana na festiwalach piosenki w Opolu i Kołobrzegu. Piosenkarka nagrała ponad 20 płyt i kaset, a jej koncerty można było obejrzeć w wielu miejscach Europy oraz w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. W roku 2005 artystka odznaczona została medalem „Zasłużony Kulturze - Gloria Artis” – przyznawanym przez Ministra Kultury. Jej twórczość niezmiennie cieszy się dużą popularnością, gromadząc na koncertach pełne sale. 

Na koncert zaprasza Burmistrz Miasta i Gminy Łosice Mariusz Kucewicz oraz Łosicki Dom Kultury. 7 marca Halina Frąckowiak wystąpi na żywo na scenie ŁDK. Koncert w reżimie sanitarnym – liczba miejsc ograniczona. Cena biletu 40 zł, do nabycia w sekretariacie ŁDK (ul. Piłsudskiego 4), rezerwacja pod nr tel. 83 359 05 09, 531 257 246. Koncert transmitowany również on-line na kanale YouTube Łosickiego Domu Kultury. Link do koncertu dostępny będzie o godz. 18:15 na Facebooku Miasta i Gminy Łosice oraz ŁDK.

(SK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%