Zamknij

Kolejna edycja konkursu "Kulturomaniak"

06:40, 12.09.2020 | SK
Skomentuj
REKLAMA

Gminne Centrum Kultury w Mrozach zaprasza do udziału w XIV Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Artystycznej „Kulturomaniak 2020”.

Termin przeglądu został przełożony z maja na jesień z powodu ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa. Konkurs zostanie przeprowadzony w tradycyjnej formule, skierowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych, przeprowadzany jest jak zwykle w czterech kategoriach merytorycznych: teatr, śpiew, taniec i plastyka.

Podobnie jak w kilku ostatnich edycjach do kategorii śpiew, taniec i teatr przeprowadzane są eliminacje na podstawie przesłanych nagrań wideo. Zgłoszenia w kategoriach teatr, śpiew, taniec przyjmowane będą do 25 września, w kategorii plastyka do 8 października.

Tematem kategorii plastyka będzie w tym roku zaprojektowanie w dowolnej wybranej przez uczestnika technice symbolu Mazowsza. Przegląd odbywać się będzie w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Mrozach w dniach 19-23 października.

Podsumowanie Przeglądu - gala finałowa odbędzie się 25 października z udziałem wybranych laureatów Przeglądu oraz zaproszonych gości.

Przegląd odbywa się pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika i Burmistrza Mrozów Dariusza Jaszczuka.

(SK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%