Zamknij

Tancerze LUZ Mistrzami Polski!

13:00, 08.09.2020 | SK
Skomentuj
REKLAMA

Dwa złota, srebro i brąz - oto osiągnięcia LUZu na Krajowych Mistrzostwach IDO 2020.

Formacja Tańca Nowoczesnego LUZ w niedzielę wróciła z trwających w dniach 2-6 września Krajowych Mistrzostw International Dance Organization Balet, Modern, Jazz Dance Ossa 2020.

Siedleccy artyści z Formacji Tańca Nowoczesnego LUZ, której choreografem i kierownikiem artystycznym jest Joanna Woszczyńska, po raz kolejny potwierdzili swój niezwykły talent i wysoki poziom artystyczny, zdobywając dwa złote, jeden srebrny i jeden brązowy medal.

Złote medale i tytułu Mistrza Polski wywalczyły formacje dzieci i dorosłych w kategorii modern. Mini formacja dzieci wywalczyła 2. miejsce i tytuł Wicemistrza Polski również w kategorii modern. Brązowe medale, tym razem w kategorii balet, zdobyła formacja dzieci.

Oto pełne rezultaty:
1. miejsce i tytuł Mistrza Polski w kategorii formacje modern dzieci – FTN LUZ dzieci, choreografia Joanna Woszczyńska,
1. miejsce i tytuł Mistrza Polski w kategorii formacje modern dorośli – ATT LUZ, choreografia Bartek Woszczyński, Joanna Woszczyńska,
2. miejsce i tytuł Wicemistrza Polski w kategorii mini formacje modern dzieci – FTN LUZ dzieci w składzie: Maria Bruśniak, Michalina Neścior, Natalia Pędzik, Zuzanna Sawicka, Lena Rejenciak, Dominika Tchórzewska, choreografia Joanna Woszczyńska,
3. miejsce i tytuł II Wicemistrza Polski w kategorii formacje balet dzieci – FTN LUZ dzieci, choreografia Bartek Woszczyński, Joanna Woszczyńska,
6. miejsce w kategorii formacje modern juniorów –FTN LUZ juniorzy, choreografia Bartek Woszczyński, Joanna Woszczyńska,
6. miejsce w kategorii solo modern juniorzy – Michał Lipka, choreografia Bartek Woszczyński,
7. miejsce w kategorii mini formacje jazz dzieci – FTN LUZ dzieci w składzie: Maria Bruśniak, Michalina Neścior, Natalia Pędzik, Julia Kassjaniuk, Lena Rejenciak, Maja Sienkiewicz, Dominika Tchórzewska, choreografia Joanna Woszczyńska, 
7. miejsce w kategorii duety modern dzieci – Dominika Tchórzewska i Natalia Pędzik, choreografia Joanna Woszczyńska
8. miejsce w kategorii mini formacje dorosłych modern – ATT LUZ w składzie: Nadia Błaszczyk, Wiktoria Prokurat, Gabriela Remiszewska, Julia Sawicka, Ewa Stecewicz, choreografia Bartek Woszczyński
8. miejsce w kategorii mini formacje juniorów modern – FTN LUZ juniorzy w składzie: Szymon Antosik, Natalia Biernacka, Iga Gałachowska, Maciej Kosyl, Michał Lipka, Małgorzata Roman, Zofia Roman, choreografia Bartek Woszczyński, Joanna Woszczyńska,
8 miejsce w kategorii duety modern dorośli – Klaudia Uchmańska i Fabian Prochenka, choreografia Bartek Woszczyński,
9. miejsce w kategorii formacja jazz juniorów – FTN LUZ juniorzy, choreografia Urszula Woszczyńska, Joanna Woszczyńska,
10. miejsce w kategorii duety jazz dzieci – Michalina Neścior i Maria Bruśniak, choreografia Joanna Woszczyńska, 
10. miejsce w kategorii duety jazz juniorów 2 – Nadia Błaszczyk i Gabriela Remiszewska, choreografia Joanna Woszczyńska

Wspaniale zaprezentowały się również solistki Ewa Stecewicz i Wiktoria Prokurat w kategorii solo dorośli modern.

(SK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA