Zamknij

Dni Siedlec 2020 już za nami

10:39, 06.09.2020 | SK
Skomentuj
REKLAMA

Dni Siedlec 2020 odbyły się w sobotę, 5 września o godz. 18:00 na terenach zielonych przy siedleckim Amfiteatrze (ul. Wiszniewskiego 1).

Wystąpili: Patrycja Markowska, Najlepszy Przekaz w Mieście, Poparzeni Kawą Trzy.

Patrycja Markowska: jedna z najpopularniejszych artystek polskiej sceny muzycznej. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych dzieł wokalistki jest utwór "Świat się pomylił".  Za tę piosenkę otrzymała Złoty Dziób Radia Wawa w kategorii Przebój Roku, a także zajęła pierwsze miejsce w Konkursie Premier w Opolu. W Siedlcach pojawi się z zespołem w następującym składzie: Krzysztof Siewruk (gitara, śpiew), Marcin Koczot (śpiew, instrumenty klawiszowe i perkusyjne), Adrian Szczotka (gitara basowa), Michał Gołąbek (gitara, śpiew) i Radosław Owczarz (perkusja). Patrycja Markowska wydała 2 albumy koncertowe, 8 studyjnych albumów oraz 41 singli. Jest laureatką wielu konkursów i przeglądów muzycznych. Nowa płyta, stworzona we współpracy z jej ojcem Grzegorzem (frontmanem zespołu Perfect) nosi tytuł "Droga". Została nagrana w klimacie rockowo-bluesowym 

Najlepszy Przekaz w Mieście: członkowie zespołu pochodzą z Mławy. Zadebiutowali w 2012 roku poprzez występ w programie Must Be The Music. W show zajęli drugie miejsce, po czym nagrali pierwszą płytę "Słowa Prawdy", przyjętą entuzjastycznie przez fanów. Obecnie pracują nad kolejną płytą "StyLOVE". 

Poparzeni Kawą Trzy: zespół występuje w składzie: Roman Osica, Krzysztof Zasada, Wojciech Jagielski, Mariusz Gierszewski, Piotr Sławiński, Marian Hilla, Jacek Kret. Formacja istnieje od 2005 roku. Pierwszą płytę muzycy wydali w 2011 roku, niedługo potem otrzymali na sopockim festiwalu Nagrodę Dziennikarzy. Poparzeni Kawą Trzy występują na największych polskich festiwalach, np. Przystanek Woodstock 2012, finały WOŚP, Lato Dwójki i Radia Zet. 19.04.2019 r. miała premierę kolejna płyta zatytułowana "Zakochaj się we mnie".

Organizatorzy koncertu: Miasto Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

Współorganizator: Samorząd Województwa Mazowieckiego

W trosce o bezpieczeństwo widzów koncerty odbyły się zgodnie z aktualnymi wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

(SK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA