Zamknij

Festiwal dla poszukiwaczy przygód w Łazach

21:16, 23.07.2020 | SK
Skomentuj
REKLAMA

W dniach 14-16 sierpnia w Łazach nad Liwcem odbywać się będzie festiwal freeQ. W promocji wydarzenia pomaga Miejski i Gminny Ośrodek Kultury w Łochowie.

FreeQ Gathering to festiwal dla osób o niezaspokojonej naturze poszukiwaczy przygód, muzyki, sztuki, świadomości i rozwoju.

Według organizatorów wolność kultury łączy się z kulturą wolności.

Tak opowiadają o imprezie: Dzielimy się zajawkami, umiejętnościami i wzajemnie inspirujemy podczas warsztatów związanych ze świadomym rozwojem fizycznym, duchowym, manualnym czy ekoświadomością. Gramy muzykę etniczną z całego świata, elektronikę, muzykę klubową, muzykę improwizowaną. Większość dekoracji i instalacji na naszym festiwalu jest tworzona z materiałów z recyklingu i organicznych. Bojkotujemy drukowanie ulotek, rezygnujemy z jednorazowych naczyń. Zapraszamy całe rodziny, szczególnie na warsztaty przeznaczone dla najmłodszych skrzatów. Pełną rozpiskę atrakcji znajdziecie pod tym adresem klik Zapraszamy również lokalnych wystawców, wyrobników i artystów do współpracy. Prosimy o kontakt na adres freeq.gathering@gmail.com. 

(SK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
TEST