Zamknij

Powitanie lata w Łukowie i wakacje z ŁOK

19:00, 29.06.2020 | SK
Skomentuj
REKLAMA

Łukowski Ośrodek Kultury i Futraki zapraszają na „Powitanie Lata 2020" oraz do korzystania z przygotowanych na czas wakacji atrakcji.

Powitanie lata odbędzie się w dniach 3-5 lipca w Parku Miejskim w Łukowie. Podczas wydarzenia mieszkańcy Łukowa będą mogli spędzić czas n kilkugodzinnej, wspólnej zabawie. W programie: koncert laureatów Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Wesołe Nutki" 2020, Zlot Food Trucków, koncert łukowskiej orkiestry Dętej im. Antoniego Próchniewicza oraz zabawa taneczna z Zespołem ŁOK'ej Band. W tych dniach Park Miejski zamieni się też w ogromny plac zabaw, na którym będą mogli poszaleć najmłodsi. Będzie to atrakcja w ramach Festiwalu Dmuchańców.

Warsztaty w ramach Wakacji Ł'OK będą prowadzone w małych grupach (do 15 osób), w przedziale wiekowym 6-9 lat, w turnusach dwutygodniowych. W programie do wyboru: plastyczne, zajęcia rytmiczno-muzyczne, edukacyjno-rekreacyjne oraz animacje plenerowe. Koszt poszczególnych zajęć wynosi 50 zł za turnus dwutygodniowy.

Aby zapisać dziecko na zajęcia należy wysłać wypełniony formularz, zawierający akceptację regulaminu oraz podpis rodzica/opiekuna uczestnika Wakacji Ł'OK na adres mailowy: zajecia@lok.lukow.pl w dniach 27.06.2020r.-30.06.2020r.

O przyjęciu na turnus wakacyjny decyduje kolejność zgłoszeń. Lista przyjętych osób oraz lista rezerwowa, zostanie zamieszczona na stronie ŁOK 1.07.2020r. Po zamieszczeniu list można dokonać opłaty za wybrane zajęcia.

Szczegółowy plan, regulamin oraz formularze znajdują się tutaj: klik

(SK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA