Zamknij

Galeria Fokus ponownie otwarta

15:00, 20.05.2020 | SK
Skomentuj
REKLAMA

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach zaprasza do ponownie otwartej Galerii Fotografii Fokus!

Po raz pierwszy na żywo można będzie zobaczyć wystawę Anny Worowskiej pt. „Rytmy”, która do tej pory dostępna była tylko online.

Zgodnie z nowymi wytycznymi, spowodowanymi pandemią COVID-19 galeria otwarta będzie w godzinach 11:00-16:00, od poniedziałku do piątku. Jednocześnie w Galerii będą mogły przebywać 4 osoby, brak możliwości zwiedzania grupowego. MOK zapewnia środki ochrony osobistej dla zwiedzających (płyn dezynfekujący). Nie ma możliwości korzystania z szatni. Należy zachować dystans (2 metry) między zwiedzającymi.

Przy wejściu do Galerii dostępny będzie szczegółowy regulamin zwiedzania.

Anna Worowska – mieszka i pracuje w Białymstoku, z wykształcenia biolog, dr nauk przyrodniczych. Fotografik – zrzeszona w Związku Polskich Artystów Fotografików i w Fotoklubie RP. Autorka i współautorka albumów i książek. Współorganizatorka i uczestniczka plenerów, warsztatów i spotkań fotograficznych. Laureatka nagród i wyróżnień w ponad pięćdziesięciu konkursach fotograficznych. Autorka filmowych etiud przyrodniczych w TVP Białystok. Jej fotografie inspirowane są bliskim sercu światem przyrody, jego pięknem i pięknem człowieka.

(SK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

oloolo

0 0

bardzo dobry ruch brawo dla pani z galerii 14:05, 22.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
TEST