Zamknij

Część artystyczna tego wieczoru była bardzo bogata. O Dniu Kobiet w GOK Mordy

12:00, 11.03.2020 | SK
Skomentuj
REKLAMA

„Szanowni Państwo, Drogie Panie…” tymi słowami rozpoczął się IX Gminny Dzień Kobiet w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Mordach. Jako pierwsi życzenia złożyli: Jan Ługowski - Burmistrz Miasta i Gminy Mordy, Katarzyna Kotowska - Przewodnicząca Rady Miejskiej wraz z Radnymi oraz Marek Gorzała - Przewodniczący Rady Powiatu Siedleckiego.

Wszystkim paniom zostały wręczone herbaciane róże ufundowane przez Przewodniczącego Rady Powiatu Siedleckiego. Następnie burmistrz wraz z radnymi poczęstował każdą z kobiet tortem ufundowanym przez władze miasta i gminy. 

Część artystyczna tego wieczoru była bardzo bogata. Spotkanie rozpoczęło się od występu Indigo Dance Art., grupy prowadzonej przez Kaję Pawłowską i Paulinę Paździoch. Grupa taneczna w składzie: Hanna Pawluk, Gabriela Stokowska, Ewelina Pawłowska, Klara Stefańska, Antonina Surudo, Milena Gawinkowska zaprezentowała układy solo i formacje disco. W uznaniu za piękny pokaz sceniczny artystki usłyszały słowa podziękowania, a każda tancerka została obdarowana kwiatkiem przez przedstawicieli władzy gminnej i powiatowej. 

Podczas uroczystości nie zabrakło występu Kabaretu „Koziary”, który dokładnie 5 lat temu na Scenie Teatralnej Ośrodka Kultury zadebiutował skeczem pt. „Rolnik szuka żony”. Na uroczystość z okazji Dnia Kobiet Kabaret również zaprezentował przygotowany premierowy skecz pt. „Gminna Telewizja”. Inscenizacja, jak zawsze, wywołała uśmiechy i radość na twarzach widowni, wprowadzając wszystkich w doskonały nastrój.  Na zakończenie członkowie kabaretu otrzymali gromkie brawa oraz gratulacje za zaangażowanie w swoją działalność. W podziękowaniu za uatrakcyjnianie imprez na szczeblu gminnym i regionalnym oraz całokształt pracy Koziary zostały uhonorowane bukietami kwiatów przez powiatową i gminną władzę samorządową oraz przedstawicieli Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury.

Krótkie wystąpienie zaprezentowała Barbara Chromiec, recytując wiersz pod tytułem 100% kobiety.

Długo wyczekiwanym punktem imprezy był koncert Kapeli Zbuckiej, za sprawą której śpiewała cała sala. Zespół zaprezentował specjalne i wyjątkowe utwory dla kobiet z okazji ich święta.

Na zakończenie, podczas poczęstunku dla gości, przygrywał artysta ludowy - akordeonista Wiesław Iwanowski.

(SK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%