Zamknij
REKLAMA

Koncert walentynkowy Marcina Sójki

23:05, 14.02.2020 | SK
REKLAMA
Skomentuj

Marcin Sójka na scenie CKiS zaprezentował siedleckiej publiczności utwory z albumu noszącego tytuł "Kilka prawd".

Marcin Sójka to zwycięzca 9 edycji The Voice of Poland i zdobywcy „Karolinki”, czyli głównej nagrody publiczności na 56 KFPP w Opolu 2019.

Wokalista dał się poznać jako równy gość o stabilnej osobowości, obdarzony niezwykłym darem - głosem, który zjednał mu miliony wielbicieli. Kto śledzi poczynania Marcina i dobrze zna jego pierwsze single - „Zaskakuj mnie” , „Dalej” i „Lepiej”, ten wie, że Sójka - choć jest samoukiem - hołduje starej dobrej szkole muzycznej. Stawia na pierwszym miejscu melodię i harmonię. 

Muzyk z jednej strony rozlicza się sam ze sobą, z drugiej - ten album można potraktować jak rozmowę z kimś, komu o życiu można powiedzieć każdą prawdę. O miłości, samotności, strachu, pokonywaniu słabości. Zawsze pointa tego dialogu będzie pozytywna. W dodatku wszystko to wybrzmiewa w doskonałej oprawie muzycznej. Publiczność może być zachwycona singlami, począwszy od niezwykle emocjonalnie zinterpretowanej przez Marcina balladę „Płyń”, po silne głosem wokalisty „Z każdym nowym dniem”, aż do rytmicznego „Deszczu” o wzburzonych stanach świadomości. Album zamyka podsumowujący utwór „Na koniec”, który na pewno świetnie sprawdzi się na koncertach artysty, ale, na przekór tytułowi, można go traktować jako zapowiedź kolejnych sukcesów artysty.

To było wspaniale wydarzenie zarówno dla widowni, która zgotowała wokaliście owacje, jak i dla samego Marcina, który w tej placówce stawiał pierwsze kroki do artystycznej kariery. 

fot.: Janusz Mazurek

(SK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone