Zamknij

ŁUTW bez nudy

20:39, 12.02.2020 | SK
REKLAMA
Skomentuj

Słuchacze Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku mieli okazję uczestniczyć w spektaklu "Metro", a także bawić się na balu karnawałowym.

Przełom lutego i stycznia zapadnie w pamięci słuchaczy ŁUTW na długo. Mieli przyjemność odwiedzić jeden z warszawskich teatrów i obejrzeć kultowy musical "Metro", dzieło z muzyką Janusza Stokłosy, librettami Agaty i Maryny Miklaszewskich, wyreżyserowany przez Janusza Józefowicza. Prapremiera musicalu odbyła się 30 stycznia 1991 w Teatrze Dramatycznym w Warszawie, a premiera – 16 kwietnia 1992 w Minskoff Theatre na Broadwayu. Od 1997 spektakl wystawiany jest w aranżacji pod nazwą Metro w Buffo w teatrze Studio Buffo w Warszawie.

Musical przedstawia historię młodych artystów, którzy szukają szczęścia w życiu. Każdy z nich ma własną historię, marzenia, cel. Młodzi przyjeżdżają na casting do teatru, ale go nie przechodzą. Organizują więc własny musical na stacji metra. Po sukcesie podziemnego musicalu dostają propozycję angażu do teatru, który ich wcześniej odrzucił. Pojawia się dylemat: iść za pieniędzmi czy za marzeniami. 

Kilka dni później słuchacze Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku bawili się na balu karnawałowym zorganizowanym w sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury. W imprezie wzięło udział ponad 60 osób. Były wspólne zabawy, animacje oraz taneczne niespodzianki, nawiązujące do karnawału przygotowane przez animatorów ŁOK. Zabawie towarzyszył Antonio Vivo&DJ Divido. 

fot. i inf.: ŁOK
 

(SK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone