Zamknij
REKLAMA

Recytatorzy z Łukowa wyróżnieni

20:00, 01.12.2019 | SK
Skomentuj
REKLAMA

Recytatorzy Łukowskiego Ośrodka Kultury Julia Semczuk i Maciej Radomyski zostali laureatami 23. Wojewódzkiego Jesiennego Konkursu Recytatorskiego "Pamiętajcie o ogrodach".

26 i 27 listopada 2019 roku w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w Lublinie odbył się Turniej Wojewódzki 23. Jesienny Konkurs Recytatorski pod hasłem „Pamiętajcie o ogrodach”.
Łukowski Ośrodek Kultury reprezentowało 3 recytatorów, którzy uzyskali nominacje podczas eliminacji powiatowych, które odbyły się 5 listopada 2019 roku w ŁOK. Do Lublina pojechali: Lena Aleksandrowicz, Julia Semczuk oraz Maciej Radomyski. Wszyscy wspaniale zaprezentowali się na lubelskiej scenie.

Miło nam poinformować, że Julia Semczuk i Maciej Radomyski zostali laureatami tego konkursu. Julia Semczuk wystąpi na Koncercie Laureatów 23. Wojewódzkiego Jesiennego Konkursu Recytatorskiego z wierszem „Mały ptaszek” Zbigniewa Herberta. Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się we wtorek 10 grudnia 2019 roku o godz. 12:00 w Sali Czarnej Centrum Kultury w Lublinie. Serdecznie gratulujemy łukowskim recytatorom oraz życzymy dalszych sukcesów!!!
 

(SK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA