Zamknij

Moc wolności, czyli piątek, piąteczek, piątunio

20:38, 13.11.2019 | SK
Skomentuj
REKLAMA

W piątek 8 listopada 2019 roku w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury miał miejsce improwizowany spektakl teatralny „Moc wolności, czyli piątek, piąteczek, piątunio” w wykonaniu teatru MMS impro z Rudy-Huty. Teatr MMS impro wystąpił na Łukowskiej Mocy Teatralnej w ramach III Łukowskiej Mocy Kultury.

Spektakle w wykonaniu teatru MMS impro z Rudy-Huty są w 99.9 procentach improwizowane, pozostałą cząstkę otrzymują od publiczności. Na bazie jednego słowa, hasła, frazy aktorzy z tego teatru tworzą tu i teraz nową rzeczywistość. To od widzów zależy czy wykreowany świat będzie bajkowy, baśniowy, kryminalny czy science fiction. Oni go stworzą dla Was, może nieco abstrakcyjnie, ale na pewno z dużą porcją humoru.
Teatr MMS impro o sobie:

„Śmiało można o nas powiedzieć, że jesteśmy jak „Trzej Muszkieterowie” - Portos, Portos i Portos... lub taka śnięta trójca: Ojciec, Syn i Kuzyn. Zasadniczo robimy swoje, chyba, że coś nam wypadnie. Działamy od ręki i na wiele zmysłów. Spotkanie z nami jest tak nieprzewidywalne jak windows 10. Jest nas trzech, łączą nas zbędne kilogramy, a różni poczucie humoru i wiek. Reprezentujemy trzy pokolenia i teatr improwizacji. Spotkanie z nami jest jak chodzenie po bagnie – wciąga.”
 

(SK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA