Zamknij

Laureaci VIII konkursu piosenki "Debiuty" Siedlce 2019

10:49, 25.10.2019 | JM
REKLAMA
Skomentuj

Przedstawiamy laureatów VIII konkursu piosenki "Debiuty" Siedlce 2019.

Jury w składzie: Magdalena Tul, Aleksandra Troczyńska-Rucińska, Rafał Grząka nagrodziło i wyróżniło następujących wykonawców

Kategoria I
I miejsce: Karina Kowalska – „Kraj miłości”, Studio Voice and Music, opiekun Joanna Przekocińska
I miejsce: Lena Małodzińska – „Duecik”, Gminny Ośrodek Kultury w Padwi Narodowej, opiekun Bożena Mazur-Kołek
II miejsce: Korneliusz Łakomy – „Rudy rydz”, Szkoła podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie, opiekun Jadwiga Czerkas
III miejsce: Paulina Knapik – „Pasikonik”, Starochorzowski Dom Kultury w Chrzanowie, opiekun Magdalena Rabanda
Wyróżnienie: Ewelina i Wiktoria Skóra – „Żyj do przodu”, Szkoła Podstawowa nr 4 w Sokołowie Podlaskim, opiekun Anna Mitura
Wyróżnienie: Agata Kowal –  „Kot bez ogona”, Katolicka Szkoła Podstawowa w Siedlcach, opiekun Justyna Pieńkowska
Wyróżnienie: Maja Kalinowska – „Czekolady… ACH!”, Centrum Artystyczne Scena w Sulejówku, opiekun Agata Struzik- Nawrocka

Kategoria II
I miejsce: Natalia Kosmowska – „Śpiewam i gram”, Vocal Studio, opiekun Piotr Markowski
II miejsce: Maja Mazurek – „Mechaniczna lalka”, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, opiekun Kinga Rdzak
III miejsce: Maya Zyskowska – „Życia mała garść”, Stowarzyszenie  Partita w Grajewie, opiekun Monika Soroko
III miejsce: Jakub Rogala – „Powrotna bossanova”, Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika, opiekun Zbigniew Jonak
Wyróżnienie: Zuzanna Gajor – „Obłoki marzeń”, Studio Muzyki Rozrywkowej w Lublinie, opiekun Aneta Dąbska
Wyróżnienie: Oliwia Dzido – „Przez ten szum”, Łukowski Ośrodek Kultury, opiekun Monika Sołtyszewska-Leśkiewicz
Wyróżnienie: Katarzyna Żur – „Gwiazdą być”, Szkoła Podstawowa nr 5 w Siedlcach, opiekun Joanna Sadowska-Wołowska
Wyróżnienie: Martyna Styś – „Śpij maleńka spokojnie”, Zespół Szkół w Puchaczowie, opiekun Dorota Kubuśka-Adamiak
Wyróżnienie: Julia Markowska – „Kolorowy wiatr”, Szkoła Podstawowa nr 11 w Suwałkach, opiekun Emil Kulbacki

Kategoria III
I miejsce: Olga Jagieło, Jakub Matyszczyk, Magdalena Ostas – „Sutra”, I Katolickie LO w Siedlcach, opiekun Magdalena Ostas
II miejsce: Klaudia Łacka – „Pomidory”, Niżańskie Centrum Kultury Sokół w Nisku, opiekun Dorota Nieradka
III miejsce: nie przyznano
Wyróżnienie: Maja Jaworska – „Dobranoc Panowie”, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie, opiekun Maria Droś
Wyróżnienie: Urszula Dorosz – „Ja dla Pana czasu nie mam”, Centrum Artystyczne Scena w Sulejówku, opiekun Agata Struzik-Nawrocka
Wyróżnienie: Amelia Kaczmarczyk – „Radość najpiękniejszych dni”, Wokalmania studium wokalne Marceliny Woźnej, opiekun Blanka Pieńkos
Wyróżnienie: Maja Chazan – „Już drogę znasz”, Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach, opiekun Joanna Chibowska

Kategoria IV
I miejsce: Natalia Szczygielska – „10 przykazań” – Zgłoszenie indywidualne, opiekun- Aneta Szczygielska
II miejsce: Marcel Wójcik – „Ocali mnie uśmiech Twój”, zgłoszenie indywidualne, opiekun Jarosław Wójcik
III miejsce: Sylwia Szajewska – „Epitafium dla Mahalii Jackson”, Lubelska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, opiekun Monika Sołtyszewska-Leśkiewicz
Wyróżnienie: Oliwia Wierzchowska – „Jestem kamieniem”, Gminny Ośrodek Kultury w Ulanie Majoracie, opiekun Lidia Wierzchowska

Grand Prix
Alicja Stypik – „Aleja gwiazd”, zgłoszenie indywidualne, opiekun Beata Stypik

Nagroda specjalna partnera konkursu - Delphy Records Sylwia Szajewska

(JM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone