Przez dwa dni w Domu Pracy Twórczej Starostwa Powiatowego w Siedlcach była czytana powieść Władysława Reymonta pt. Wampir.
W tegorocznym projekcie pod hasłem Wszyscy czytamy dzieła Władysława Reymonta wzięło udział ponad 60 osób reprezentujących różne zawody i środowiska. Ostatnie akapity powieści przeczytała znakomita aktorka i przemiła kobieta Hanna Śleszyńska.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciesiedleckie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz