Zamknij

Muzyczna uczta w sokołowskiej konkatedrze

19:34, 07.05.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Niedzielny koncert w sokołowskiej konkatedrze w wykonaniu orkiestry Sinfonia Viva pod batutą Tomasza Radziwonowicza to wspaniała duchowa uczta! 

Tegoroczna edycja Mazowsza w Koronie związana była z 200 rocznicą urodzin Stanisława Moniuszki. W programie koncertu znalazły się także dzieła powstałe w okresie, kiedy Polska nie była obecna na mapach Europy. Istniała jedynie w sercach i myślach Polaków oraz pojawiała się w niektórych dziełach europejskich twórców: Niemca Richarda Wagnera, Polaka Mieczysława Karłowicza, Rosjanina Piotra Czajkowskiego oraz Polaka Stanisława Moniuszki.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone