Zamknij

The Time Quartet w Reymontówce

10:20, 04.05.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Koncertem zespołu The Time Quartet w składzie: Maksymilian Grzesiak - I skrzypce, Katarzyna Boniecka - II skrzypce, Aleksandra Demowska-Madejska - altówka i Małgorzata Duż - wiolonczela, który odbył się w DPT Reymontówka rozpoczęły się obchody Święta Konstytucji 3 maja na terenie gminy Kotuń.

Po koncercie w kotuńskiej świątyni została odprawiona msza święta w intencji Ojczyzny, po której w asyście licznych pocztów sztandarowych w miejscach pamięci zostały złożone wiązanki kwiatów.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone