Zamknij

Czy Chiny podbiją świat?

13:05, 29.04.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach zaprasza na spotkanie z prof. Bogdanem Góralczykiem politologiem, sinologiem, dyplomatą i publicystą, absolwentem Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica w Siedlcach.

Spotkaniu będzie towarzyszyła promocja najnowszej publikacji prof. Góralczyka „Wielki Renesans. Chińska transformacja i jej konsekwencje”. Książkę będzie można kupić podczas kiermaszu towarzyszącego imprezie.

Spotkanie inauguruje XVI Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Siedleckiej Książnicy.

MBP w Siedlcach zaprasza 9 maja 2019 (czwartek) godz. 17.00 do Muzeum Regionalnego w Siedlcach przy ulicy Piłsudskiego 1.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone