Zamknij

Wyniki Festiwalu Piosenki Miłosnej

09:47, 15.02.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

14 lutego 2019 w Chodowie odbył się III Walentynkowy Festiwal Piosenki Miłosnej.

 

W składzie komisja konkursowej zasiedli: Tomasz Markiewicz, Agnieszka Miszczak, Łukasz Maciborski. Po przesłuchaniu wszystkich uczestników  postanowiła ona przyznać następujące nagrody i wyróżnienia.

 

PRZEDSZKOLA

I miejsce - Gabriela Seroczyńska (SP w Pruszynie)

II miejsce - Szymon Ivancik (Przedszkole nr 4 w Siedlcach) i Lena Ornowska

III miejsce - Julia Pucyk (Miejskie Przedszkole ,,Muzyczna Nutka”), Justyna Dołęga i Joanna Witkowska

Wyróżnienie specjalne - Oliwia Kordys, Alicja Pawluk (ZOW w Białkach)

Wyróżnienie - Lena Najmoła, Lena Walerczuk, Nikola Dorosz, Maja Montewka (Publiczne Przedszkole w Strzale)

 

SZKOŁA PODSTAWOWA - KLASY I-III

I miejsce - Natasza Brodowska (Gminna Biblioteka Publiczna w Starych Kobiałkach)

II miejsce - Amelia Krasuska (Śmiary), Paulina Ładosz (Fever)

III miejsce - Jan  Korzeniowski (KSP w Siedlcach), Jadwiga Grochowska (KSP w Siedlcach), Jadwiga Stańczuk (Klub Wojskowy w Siedlcach)

Wyróżnienie - Nel Jagiełło (KSP w Siedlcach), Malwina Mroczek (ZOW w Strzale), Malwina Woźnica (ZOW w Białkach)

 

SZKOŁA PODSTAWOWA - KLASY IV-VI              

I miejsce - Katarzyna Żur (SP nr 5 w Siedlcach)

II miejsce - Julia Wolanin (ZOW w Strzale), Paulina Krasuska

III miejsce - Dominika Składanowska (studio wokalne Fever Siedlce)

Wyróżnienie - Tomasz Ługowski (ZOW w Białkach), Krzysztof Bogusz (Stare Kobiałki), Izabela Brodzik (Stare Kobiałki), Paulina Krasuska, Justyna Żurawska, Dominika Oknińska, Michał Jastrzębski - Śmiary

 

SZKOŁA PODSTAWOWA - KLASY VII -VIII SP, GIMNAZJA - KLASA III

I miejsce - Olga Wujkowska (ZOW w Stoku Lackim), Maja Szczepanik

II miejsce - Karina Szurek (SP w Pruszynie), Dżej&oł (Fever), Zuzanna Orzepińska (Dom Kultury w  Kałuszynie)

III miejsce - Agata Zawistowska (ZOW w Białkach), Maja Chazan (SP nr 7 w Siedlcach), Aleksandra Pieniak (Gminna Biblioteka Publiczna w Starych Kobiałkach)

Wyróżnienie - Gabriela Wnorowska  (SP nr 1 w Siedlcach)

 

DOROŚLI - SOLIŚCI

I miejsce - Paulina Plak

II miejsce - Dorota Ratuska

III miejsce - Łucja Złoch (studio wokalne Fever Siedlce)

 

DOROŚLI - ZESPOŁY

I miejsce - Mateusz Pieńkowski, Weronika Pieńkowska, Marek Kuc

II miejsce - Kapela Zbucka

III miejsce - Beata Borkowska  i Kacper Lechicki

 

DOROŚLI - ZESPOŁY LUDOWE I CHÓRY

I miejsce - Węgrowianie

II miejsce - Folk Lacki

III miejsce - Aura z Sarnak

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

PasjonataPasjonata

3 0

Trzecie miejsce w kategorii Dorośli - zespoły zajęli Beata Borkowska & Lechicki Reggae Band... Niemniej, zwycięzcom gratuluję 19:26, 16.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone