Zamknij

Chatka z Piernika w Bożonarodzeniowej Szacie

10:26, 21.12.2018 | GOK Suchożebry
Skomentuj

19 grudnia w Domu Pracy Twórczej "Reymontówka" rozstrzygnięto II edycję konkursu na "Chatkę z Piernika w Bożonarodzeniowej Szacie", którego organizatorem jest Gminny Ośrodek Kultury w Suchożebrach.
Patronat honorowy nad Konkursem objął Starosta Siedlecki Karol Tchórzewski oraz Wójt Gminy Suchożebry Krzysztof Bujalski.
Chęć wzięcia udziału w konkursie wyraziło 5 zespołów w kategorii grupowej i 6 osób w kategorii indywidualnej. Zgłoszone prace oceniało jury w składzie Iwona Grzywacz, Olga Osińska i Andrzej Ilczuk. Podczas wydarzenia nie zabrakło słodkiego poczęstunku przygotowanego przez DPT "Reymontówka", świątecznych życzeń, opłatka i śpiewania kolęd w wykonaniu Zespołu Seniorek działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Suchożebrach występujących pod nazwą ,,Babie lato" przy akompaniamencie ich opiekuna Grzegorza Rostowskiego.
W kategorii drużynowej zwyciężyło sołectwo Borki Siedleckie. W skład zwycięskiego zespołu z Bork Siedleckich wchodziły Iwona Dorosz, Agata
Jasińska-Wójcicka, Magdalena Lech i Mariola Postek na czele z sołtysem Mariuszem Doroszem. W kategorii grupowej drugie miejsce zajęły Ewa Sęderska i Halina Maciejewicz z Kotunia, trzecia miejsce należało do Niepublicznego Przedszkola ,,Leśna Kraina" z Cisia-Zagrudzia, zaś wyróżnienia otrzymali Agnieszka, Jaś i Maks Soszyńscy oraz Amelia i Wiktoria Chodowiec z Suchożebrów.
W kategorii indywidualnej nie miała sobie równych praca Pani Maryli Górskiej z Kotunia. Drugie miejsce zajęła Dominika Cizio ze Starych Trębic, a trzecie Martyna Bryńczak z Bork Siedleckich.
Wyróżnienia otrzymały Agnieszka Gorzała z Pruszyna, Ewa Wołosewicz ze Starych Trębic i Agnieszka Zarzecka z Kotunia.
Laureaci trzech pierwszych miejsc w każdej z kategorii otrzymali bony na zakupy ufundowane przez Starostę Siedleckiego i Nadleśnictwo Siedlce, a wszyscy - upominki od P.H.U TOPAZ Zbigniew Paczóski.

 

(GOK Suchożebry)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone