Hat trick Nowaka pogrążył Polkowice. Zwycięstwo Pogoni

18:35, 11.03.2023 KU Aktualizacja: 18:36, 11.03.2023

W meczu 22 kolejki e Winner II ligi Pogoń Siedlce pokonała na swoim boisku Górnika Polkowice 3:2.

Mimo brzydkiej pogody, sobotni mecz w Siedlcach mógł się podobać. Drużyna Marka Saganowskiego wygrała dzięki trzem trafieniom Damiana Nowaka. Pierwsza tego dnia zaczęła strzelanie drużyna z Polkowic, za sprawą Rafała Karmelity w 29 minucie. Końcówka należała do Górnika, który ostatecznie strzelił tego dnia jeszcze jedną bramkę, a jej autorem był na 10 minut przed końcem był Michał Czarny.

Dzięki zwycięstwu, Pogoń Siedlce zdobyła ważne trzy punkty i aktualnie plasuje się na dziewiąty miejscu w tabeli II ligi.

11 marca 2023, 14:00 - Siedlce (stadion ROSRRiT)
Pogoń Siedlce 3-2 Górnik Polkowice
Damian Nowak 35, 49 (k), 53 - Rafał Karmelita 29, Michał Czarny 80

Pogoń: 1. Maciej Kikolski - 24. Przemysław Misiak, 2. Tomasz Lewandowski, 19. Maciej Wichtowski, 98. Maciej Kołoczek - 20. Cezary Bujalski (54, 29. Marcinho), 6. Jakub Pek, 8. Kamil Włodyka (65, 7. Damian Szuprytowski), 99. Bartosz Wicenciak (85, 31. Ernest Dzięcioł), 56. Cezary Demianiuk - 9. Damian Nowak (85, 21. Mateusz Majewski).

Górnik: 12. Błażej Niezgoda - 25. Karol Fryzowicz (70, 29. Filip Baranowski), 35. Damian Makuch, 33. Michał Czarny, 3. Mateusz Magdziak, 6. Rafał Karmelita - 18. Arkadiusz Piech, 22. Klaudiusz Krasa, 20. Jewhenij Biłokiń (59, 4. Jarosław Ratajczak), 23. Jan Kuźma - 77. Jan Ciućka (56, 37. Mateusz Piątkowski).

żółte kartki: Nowak, Włodyka, Majewski, Dzięcioł, Kikolski - Krasa, Czarny, Piech, Makuch.

sędziował: Filip Kaliszewski (Gdańsk).