Zamknij
REKLAMA

Przełajowe emocje w Czerniejewie

07:53, 10.06.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Stowarzyszenie MX Czerniejew, Klub Motorowy X Racing oraz Gminny Ośrodek Kultury w Skórcu zapraszają wszystkich zawodników i amatorów na zawody do Czerniejewa, gdzie odbędzie się III i IV runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Cross Country.

To nowa lokalizacja w tym cyklu zawodów, więc organizatorzy postarają się, aby zawodnicy mieli jak największą frajdę ze ścigania, a kibice z oglądania zawodów. Tym bardziej, że to pierwsza od wielu lat taka impreza motoryzacyjna w regionie siedleckim.

7-kilometrowa trasa poprowadzona zostanie po torze motocrossowym MX Czerniejew, który wyróżnia się zróżnicowanym terenem o twardym podłożu, dodatkowo będzie ona przebiegała przez pobliskie wyrobiska ziemi o podłożu piaskowo-żwirowym i przez las.

Mapka z dojazdem zostanie opublikowana na stronie wydarzenia, na miejscu będzie można zakupić smaczne i swojskie jedzenie, które przygotuje lokalne Koło Gospodyń Wiejskich. W trakcie zawodów zaplanowane zostały również występy, koncerty i atrakcje dla dzieci.

HARMONOGRAM

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMAhttp://zyciesiedleckie.pl/dd_cms/ew_admin.php?modul=banery&action=edit
0%