Bezdyskusyjne zwycięstwo sokołowianek

20:14, 10.10.2021 KS Aktualizacja: 20:15, 10.10.2021

Sokołowskie koszykarki nie miały litości dla rezerw GTK Gdynia w pierwszym domowym meczu w sezonie 2021-22.

O dominacji MPKK najlepiej świadczy fakt, że tylko w jednej kwarcie (pierwszej) rywalki wyszło z dziesiątki. Do przerwy było 42:16.

Najskuteczniejsze w zespole Rafała Haponika były Aleksandra Iwaniuk (18 punktów) i Ewelina Jackowska (14). Trener MPKK z racji wyraźnej przewagi dał pograć wszystkim zawodniczkom. To nieznacznie odbiło się na obrazie spotkania. Sokołowianki wygrały 79:34.

16 października o 14:00 sokołowianki zagrają na wyjeździe z AZS Uniwersytetem Gdańskim.

MPKK Sokołów Podlaski - GTK II Gdynia 79:34 (24:12, 18:4, 20:9, 17:9)

MPKK: Iwaniuk 18, Jackowska 14, Stefańska 9, Mazurek 7, Płatek 7, Dec 6, Jastrzębska 6, Jurczak 5, Haponik 3, Chrząszcz 2, Zieniewska 2, Olczak