Sport

Zamknij

Kolejny mińszczanin w PKO BP Ekstraklasie

KS 23:13, 21.07.2021 Aktualizacja: 01:40, 19.10.2025
Skomentuj Kolejny mińszczanin w PKO BP Ekstraklasie

Mateusz Grudziński spędzi najbliższy sezon w Radomiaku Radom. Do beniaminka PKO BP Ekstraklasy został wypożyczony z Legii Warszawa.

Wychowanek MOSiR Mińsk Mazowiecki ostatnio występował w II-ligowym Zniczu Pruszków. Wcześniej grał w I-ligowym Zagłębiu Sosnowiec i III-ligowej Victorii Sulejówek. W barwach najważniejszej drużyny Legii rozegrał jeden mecz o stawkę. Prawie równo rok temu zagrał 10 minut w spotkaniu ostatniej kolejki z Pogonią Szczecin. Szansa na dłuższy występ już w piątek. 23 lipca Radomiak zacznie sezon od wyjazdowej potyczki z Lechem Poznań.

W Radomiaku Grudziński ma szansę na grę w wyjściowym składzie. Beniaminek nie narzeka na nadmiar młodzieżowców. Sytuacja dodatkowo skomplikowała się po tym jak Mateusz Kochalski został zatrzymany w Warszawie w efekcie urazu łukowianina Cezarego Miszty.

Do Grudzińskiego wkrótce mogą dołączyć kolejni piłkarze Legii. Z Radomiakiem są łączeni siedlczanin Maciej Rosołek oraz były piłkarz Pogoni - Kacper Skibicki.

 

Fot. Maciej Sztajnert

(KS)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciesiedleckie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%