Wilga pewna utrzymania po remisie z Oskarem

19:50, 03.06.2021 KS Aktualizacja: 22:32, 07.06.2021

Wilga Garwolin zremisowała 2:2 z Oskarem Przysucha. Podział punktów przypieczętował utrzymanie GKS w IV lidze.

W pierwszej połowie obyło się bez bramek. Przewagę optyczną posiadał Oskar, jednak Dawid Wasążnik nie dał się pokonać. Drużyna z Przysuchy mogła załamać się nad swoją skutecznością, bowiem w poprzednich meczach z Mazowszem i Pogonią II zdobyła tylko jedną bramkę.

Po przerwie gole wreszcie się pojawiły. W 55 minucie Piotr Grober zamienił na bramkę podanie Sebastiana Papiernika. Po godzinie gry do wyrównania doprowadził Przemysław Nogaj. Wilga wróciła na prowadzenie w 80 minucie za sprawą Tomasza Paszkowskiego. Oskar zdążył odpowiedzieć w końcówce. Michał Bojek ustalił wynik na 2:2.

Na pożegnanie sezonu 2020-21 Wilga wyjedzie do Siedlec, gdzie 12 czerwca o 17:00 zagra z walczącymi o życie rezerwami Pogoni.

Wilga Garwolin - Oskar Przysucha 2:2 (0:0)

Bramki: Grober 55, Paszkowski 80 - Nogaj 60, Bojek 87

Wilga: Wasążnik - Zalewski, Piotrowski, D. Papiernik, Talar - Grober, Sitarek, Kozikowski (70 Wągrodzki), Zabiegałowski (65 K. Zalewski), Alot (65 Gmurczyk) - Paszkowski