Bizon udał się na święta w dobrym nastroju

16:56, 03.04.2021 KS Aktualizacja: 16:57, 03.04.2021

W zaległym meczu 21 kolejki hummel IV ligi Bizon Jeleniec pewnie ograł Spartę Rejowiec Fabryczny.

Spotkanie zostało rozegrane w Krzywdzie, ponieważ boisko w Jeleńcu dochodzi od siebie po pracach wykonanych na nim. Do końca bieżącego sezonu Bizon prawdopodobnie będzie musiał korzystać z gościnności sąsiednich miejscowości.

Początkowo przewaga optyczna należała do Sparty. Efektów w postaci podbramkowych sytuacji było jednak jak na lekarstwo. Obustronny klincz przerwał Jakub Zdunek w końcówce pierwszej połowy. Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła skrzydłowy Bizona sfinalizował zgranie Łukasza Kiryły. Po przerwie Bizon przeważał. Obie bramki dla podopiecznych Łukasza Hassa padły po kontrach. Na 2:0 trafił Damian Osiak, zaś na 3:0 Kiryło. W doliczonym czasie gry Sparta pokusiła się o bramkę kontaktową. Przemysław Jasiński trafił po dograniu Daniela Barabasza.

Bizon czeka walka w grupie spadkowej. Układ gier będzie znany po rozegraniu wszystkich spotkań w fazie zasadniczej.

Bizon Jeleniec – Sparta Rejowiec Fabryczny 3:1 (1:0)

Bramki: Jakub Zdunek 43, Damian Osiak 79, Łukasz Kiryło 85 – Przemysław Jasiński 90+2

Bizon: 12. Patryk Nowak – 3. Bartłomiej Jenczewski (60, 7. Arkadiusz Osiak), 99. Mateusz Gajda, 20. Abdoul Aziz Gueye, 14. Daniel Osiak – 11. Jakub Zdunek, 21. Ołeksandr Synowyd, 16. Piotr Madejski, 9. Łukasz Kiryło (86, 17. Damian Botwina), 6. Mariusz Moczulski (80, 5. Radosław Rygielski) – 18. Daniel Gliniak (74, 8. Damian Osiak)