Zamknij
REKLAMA

Młodzi Pogoniści na drugim miejscu w Pogoń Cup

12:16, 08.03.2021 | KS
Skomentuj
REKLAMA

Rocznik 2006 Pogoni spisał się w Pogoń Cup na medal, a konkretnie srebrny.

Do rywalizacji z Pogonią stanęły drużyny z Warszawy: Drukarz, Gwardia i Polonia, Radomiak Radom, Stomil Olsztyn oraz APN Ostrołęka. Turniej był rozgrywany przez dwa dni systemem każdy z każdym. Grano po 40 minut na pełnowymiarowym boisku.

W efekcie dwudniowej rywalizacji pierwsze miejsce przypadło juniorom z Radomia. Pogoniści zajęli drugie miejsce, zaś trzeci był stołeczny drukarz. Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, wyróżnieni zostali też najlepsi zawodnicy na poszczególnych pozycjach oraz w ekipach. Tytułem MVP w drużynie Pogoni został wyróżniony Piotr Krasnodębski.

Nagrody najlepszym zawodnikom wręczali trener Bartosz Tarachulski, dyrektor sportowy Marcin Burkhardt oraz członek zarządu Piotr Woźnica.

- Turniej muszę ocenić pozytywnie. Szczególnie pod względem organizacyjnym, wspaniała robota pana Gniadzika i rodziców. Przez dwa dni było widoczne zaangażowanie wielu osób. Jeżeli chodzi o aspekt sportowy to zdarzyły nam się słabsze mecze - jak ten z Polonią, kiedy w końcówce straciliśmy głupie bramki. Z Radomiakiem też mogliśmy pokusić się o lepszy wynik. Utrudnieniem była dla nas utrata Alana Rybaka, podstawowego napastnika, któremu po pierwszym meczu odnowiła się kontuzja, powiedział trener rocznika 2006 w Pogoni, Jan Półtorak.

W dniach 20-21 marca kolejny turniej z cyklu Pogoń Cup. Tym razem do rywalizacji ma stanąć rocznik 2010.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%