Sokołowianki bez powodzenia w Olsztynie

13:18, 24.01.2021 KS Aktualizacja: 13:18, 24.01.2021

Koszykarki z Sokołowa Podlaskiego przegrały 61:82 z KKS Olsztyn.

MPKK ponownie musiał radzić sobie w młodzieżowym składzie. Podopieczne Rafała Haponika - pomimo ambicji - nie były w stanie nawiązać wyrównanej walki z bardziej ogranymi olsztyniankami. Paulina Kuras zagrała niecałe siedem minut i nie zdobyła ani jednego punktu. Zabrakło na parkiecie kontuzjowanej Katarzyny Jaworskiej.

KKS grał przez cały mecz na równym poziomie. W każdej kwarcie zdobywał około 20 punktów. Tej regularności brakowało sokołowiankom. Drużyna Haponika przegrała drugi mecz z rzędu. Tym razem 61:82.

Dobry występ w sokołowskim trykocie zaliczyła Wiktoria Maślanka. 18-letnia zawodniczka zdobyła 18 punktów. To było najlepsze indywidualne osiągnięcie tego dnia.