Zamknij
REKLAMA

Triathlon Kraina Bugu za nami

14:27, 04.09.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Mamy za sobą II edycję Triathlonu Krainą Bugu w której tym razem wzięło udział 18 drużyn trzy i czteroosobowych.

Akcję zorganizowaną przez Stowarzyszenie Wspólnota Arche, Fundację Leny Grochowskiej, Stępniak Nieruchomości oraz Grupę Arche objęli patronatem honorowym: Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski, Wójt Gminy Mielnik Marcin Urbański oraz Wójt Gminy Konstantynów Romuald Murawski, a wśród sportowców Lidia Chojecka, Czesław Lang i Jakub Tokarz.

Cel II edycji Triathlonu to kontynuacja wcześniejszych działań Fundacji Leny Grochowskiej związanej z aktywizacją osób niepełnosprawnych, m.in. poprzez organizację Konkursu Sztuki Nieprofesjonalnej i plenerów Szukamy Nikifora. Stworzenie mieszkań chronionych dla osób, które nie są w stanie do końca samodzielnie funkcjonować to ważna potrzeba społeczna.

Trasa o długości 122,5 km, podzielona została na trzy odcinki: BIEG – 21,5 km (Janów Podlaski – Gnojno-Janów Podlaski), SPŁYW KAJAKOWY – 15 km (Gnojno – Mielnik ), WYŚCIG ROWEROWY – 76 km (Janów Podlaski - Klimczyce – Janów Podlaski).

Nagroda główna to 10 000 zł! 

Zwycięzcy:

MPT - Bieg Maciej Bondar, Kajaki Paweł Florczak, Rowery Tomasz Szala, łączny czas 4:52:37.
Ultra Augustów - Bieg Zbigniew Lubaszewski, Kajaki Andrzej Markiewicz, Rowery Jarosław Bożeń, łączny czas 4:59:48.
ANG Spółdzielnia - Bieg Piotr Nguyen Ha, Kajaki Grzegorz Pacuk, Rowery Wojciech Kamiński, łączny czas 5:32:25.

W każdej z dyscyplin nagrodzeni zostali najlepsi zawodnicy wśród kobiet i mężczyzn. I właśnie oni na zaproszenie Prezesa Grupy Arche będą mieli okazję odwiedzić hotele z Kolekcji Arche z osobami towarzyszącymi.

Wszystkie wyniki dostępne są na naszej stronie: http://arche.pl/Aktu…/Triathlon-Kraina-Bugu-wyniki-2019,259

W trakcie tego pełnego emocji dnia, również dla oczekujących rodzin, znajomych i współpracowników zostały przygotowane atrakcje.
W strefie kibica dla dzieci zorganizowano warsztaty malarskie, kulinarne oraz możliwość przejażdżki na koniach. Czas oczekiwania na powroty zawodników umilał Podlaski Janko Muzykant, pan Mieczysław Borkowski, który grał zarówno na harmonijce jak i na akordeonie. Dla miłośników sztuki przygotowana została poplenerowa wystawa sztuki nieprofesjonalnej, a na stoisku Fundacji Leny Grochowskiej można było kupić ceramikę stworzoną przez osoby niepełnosprawne intelektualnie z Warsztatu Rękodzieła Artystycznego ToMy. Na zakończenie w stroju ludowym zagrała na skrzypcach utalentowana, 14-letnia Oliwia Spychel.

Dziękujemy za udział wszystkim zawodnikom szczególnie paniom, które okazały się super bohaterkami oraz sponsorom Soletanche, Keller, drukarnia Nowator.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Monika25Monika25

1 0

Cześć Panowie :) ,Mam na imie Monika i mam 25 lat jeżeli masz ochotę Napisz do mnie na http://wyspakobiet.eu/monika25 jeśli jesteś miłośnikiem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą. Pozdrawiam Milutko :) 09:36, 05.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMAhttp://zyciesiedleckie.pl/dd_cms/ew_admin.php?modul=banery&action=edit
© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone