Zamknij

Ruchy kadrowe w Pogoni

19:34, 30.08.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Adam Pazio zamienił Pogoń na III-ligową Kotwicę Kołobrzeg. Pogoń powetowała sobie stratę wypożyczeniem napastnika z ekstraklasy.

26-letni obrońca przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do III-ligowej Kotwicy Kołobrzeg. W nowym klubie spotka byłych Pogonistów: Daniela Chyłę i Macieja Wichtowskiego.

– Chciałem podziękować wszystkim w Siedlcach za miły rok spędzony w Pogoni. Za to co osiągnąłem z drużyną, za to, że zostałem kapitanem. Niespodziewanie nadarzyła się propozycja przejścia do Kotwicy Kołobrzeg. Pogoń nie robiła mi przeszkód w odejściu na zasadzie transferu definitywnego. Jeszcze raz dziękuję za miłe chwile i wszystko co dobre związane z siedleckim klubem – powiedział Pazio.

Dzień później Pogoń dopięła wypożyczenie Artura Balickiego. 19-letni napastnik ostatnio występował w Wiśle Kraków. Przy renesansie formy Pawła Brożka nie miał szans na regularną grę, dlatego Biała Gwiazda wypożyczyła go na rok do Siedlec. Balicki zaczynał karierę w Widoku Lublin, później z sukcesami występował w Ruchu Chorzów.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMAhttp://zyciesiedleckie.pl/dd_cms/ew_admin.php?modul=banery&action=edit
© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone