Remis w Juchnowcu Dolnym

17:55, 05.07.2019 KS Aktualizacja: 10:16, 06.07.2019

W trzecim letnim sparingu Pogoń Siedlce zremisowała 1:1 z Wigrami Suwałki.

Mecz z I-ligowcem było okazją do kolejnych testów. Nowymi twarzami w Pogoni byli m.in.: Rafał Babul, Bartosz Brodziński, Norbert Wojtuszek i Mateusz Zawal.

Pogoniści objęli prowadzenie w 18 minucie po przebojowej akcji Marcina Kozłowskiego. Testowany pomocnik przejął futbolówkę i pewnym strzałem pokonał Jana Balawejdera. Wigry rzuciły się od odrabiania strat. W końcówce pierwszej połowy groźny strzał oddał Łukasz Sosnowski, jednak znakomicie interweniował Piotr Smołuch.

W 50 minucie dogodną okazję do podwyższenia miał Patryk Kubicki, jednak jego mocny strzał z ostrego kąta powędrował nad poprzeczką. Wigry odpowiedziały w najlepszy możliwy sposób. Po rzucie rożnym celną główką popisał się Marcel Tyl. W 69 minucie Michał Suchanek znakomicie wypatrzył Kubickiego, który przegrał w sytuacji sam na sam. Tyl szukał dubletu, lecz jego strzał z dystansu odbił Rafał Misztal.

W sobotę 6 lipca o 17:00 Pogoń zagra w Warszawie z Legią

Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki 1:1 (0:1)

Bramki: Marcin Kozłowski 18 - Marcel Tyl 60

Pogoń: 95. Piotr Smołuch (46, 12. Rafał Misztal) - 17. Sebastian Krawczyk, 4. zawodnik testowany (46, 8. Mateusz Zawal), 3. Bartosz Brodziński, 8. Mateusz Zawal (46, 5. zawodnik testowany II) - 22. Patryk Kubicki (82, 13. Kamil Dmowski), 20. Norbert Wojtuszek (74, 95. Sebastian Bober), 25. Marcin Kozłowski (46, 13. Kamil Dmowski, 71. 6. Dominik Barciak), 18. Rafał Babul, 99. Michał Suchanek - 7. Kamil Walków (46, 13. Sebastian Barej)