Zamknij

Rozstrzygnięcia biegów 3-majowych

10:50, 06.05.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Ponad 300 zawodniczek i zawodników wzięło udział w biegach 3-majowych.


Szkoły podstawowe - kl. I-III dziewczęta
1. Aleksandra Belniak - SP 5
2. Alicja Pawlusiewicz - SP 11
3. Lena Mierzejewska - SP 8
4. Karolina Szczepańska - SP 11
5. Amelia Radzka - SP 11
6. Zuzanna Jaszczuk - SP 11
7. Zofia Kożuchowska - SP 8
8. Emilia Rytel - SP 11
9. Julia Stempnik - SP 11
10. Natalia Kowal - SP 11

Szkoły podstawowe - kl. I-III chłopcy
1. Bartosz Gwiazdecki - SP 10
2. Tomasz Tajak - SP 8
3. Daniel Chromiński - SP 3
4. Szymon Selwanowicz - SP 10
5. Jan Suchodolski - SP 3
6. Kacper Jastrzębski - SP 8
7. Maksymilian Oryl - SP 7
8. Adam Gnat - SP 3
9. Aleksander Bryzek - SP 11
10. Mikołaj Niedziółka - SP 11

Szkoły podstawowe - kl. IV-VI dziewczęta
1. Wiktoria Gwiazdecka - SP 10
2. Hanna Mierzejewska - SP 1
3. Iga Staręga - SP 5
4. Dominika Krajcer - SP 5
5. Julia Buczek - SP 11
6. Anna Hapunowicz - SP Krzesk
7. Jagoda Prokurat - SP 5
8. Gabriela Gumienniczuk - SP 11
9. Sylwia Jastrzębska - SP Wiśniew
10. Karolina Niedziółka - KSP

Szkoły podstawowe - kl. IV-VI chłopcy
1. Cezary Marciniak - SP STO
2. Maciej Sobiczewski - SP 5
3. Jakub Jaśkiewicz - SP 5
4. Jakub Gójski - SP 11
5. Szymon Marciniak - SP 3
6. Maciej Skup - SP 11
7. Dawid Młynarz - SP 6
8. Bartosz Marciniak - SP 11
9. Kamil Krasuski - SP 3
10. Jarosław Bot - SP 12

Szkoły podstawowe - kl. VII-VIII/PG kl. III dziewczęta
1. Iza Marczak - SP Dobryń Duży
2. Rozalia Prokurat - SP 5
3. Aleksandra Urban - SP Żeliszew
4. Julia Kurcon - KSP
5. Weronika Bielecka - SP 5
6. Maja Siwiec - SP 11
7. Zofia Myślińska - SP 9
8. Oliwia Sztetner - SP 1
9. Julia Jakubik - SP 4
10. Magdalena Romanowska - SP 1

Szkoły podstawowe - kl. VII-VIII/PG kl. III chłopcy
1. Szymon Cydejko - SP 3
2. Miłosz Mierzejewski - SP 12
3. Dawid Marciszewski - SP Mokobody
4. Maciej Kanecki - SP 3
5. Michał Sadłowski - SP Suchożebry
6. Kacper Pietrak - SP 5
7. Krzysztof Gójski - SP 3
8. Tomasz Borkowski - SP Białki
9. Jakub Jastrzębski - SP 3
10. Mateusz Grzymała - SP 3

Szkoły średnie dziewczęta
1. Joanna Hapunowicz - ZSP 4
2. Karolina Radzikowska - LO 2
3. Justyna Snopczyńska - LO 2
4. Julia Słowińska - LO 2
5. Julija Hodowaniuk - ZSP 2
6. Kinga Mazurek - ZSP 3
7. Emilia Borkowska - LO 2
8. Aleksandra Ostapowicz- ZSP 2
9. Karolina Jastrzębska - LO 1
10. Anna Gochnio - LO 2

Szkoły średnie chłopcy
1. Łukasz Żuk - KLO
2. Piotr Sobiczewski - SMS LO Szklarska Poręba
3. Hubert Lubelski - LO 2
4. Kacper Czapski - LO 2
5. Emil Kołodziejczyk - ZSP 2
6. Mateusz Boruta - LO 2
7. Jakub Cabaj - ZSP 2
8. Adrian Nowosielski - LO 2
9. Jakub Chrupek - ZSP 2
10. Marcin Fałdowski - ZSP 2

Klasyfikacja niepełnosprawnych dziewczęta
1. Marta Cisłak - Start
2. Paulina Cisłak - Start
3. Paulina Pochopień - SOSz-W
4. Weronika Wojewódzka - IKS Siedlce
5. Patrycja Pochopień - SOSz-W
6. Mariola Daukszo - Start
7. Magda Górecka - SOSz-W

Klasyfikacja niepełnosprawnych chłopcy
1. Damian Chojecki - Start
2. Mikołaj Jasiński - SOSz-W
3. Marcel Ciuhak - Start
4. Konrad Olewiński - Start
5. Marcin Soszyński - Start
6. Krzysztof Matuła - Start

Sztafeta rodzinna
1. Tomasz, Karolina i Szymon Niedziółkowie
2. Wiktoria, Bartosz i Grzegorz Gwiazdeccy
3. Maja, Aleksandra i Piotr Marczukowie
4. Wojciech, Anna i Mikołaj Niedziółkowie
5. Zuzanna, Magda i Beata Dąbrowskie
6. Daniel, Marta i Kacper Jastrzębscy
7. Zuzanna, Ewa i Tomasz Oknińscy

OPEN kobiety
1. Joanna Hapunowicz
2. Beata Dąbrowska
3. Agnieszka Biernacka
4. Anna Bielecka
5. Joanna Radzikowska
6. Milena Niedziółka
7. Małgorzata Marchel
8. Jowita Montewka

OPEN mężczyźni
1. Michał Czapiński
2. Adrian Marcinkiewicz
3. Kajetan Przestrzelski
4. Piotr Sobiczewski
5. Wojciech Niedziółka
6. Hubert Lubelski
7. Andrzej Okniński
8. Piotr Piekarski
9. Kamil Baranowski
10. Tadeusz Serbista

Szkoły podstawowe - klasyfikacja drużynowa - dziewczęta:
1. SP 5 - 43 pkt
2. SP 11 - 40 pkt
3. SP 1 - 16 pkt
4. SP 8 - 11 pkt
5. SP 10 - 10 pkt
6. SP Dobryń Duży - 10 pkt
7. KSP - 8 pkt
8. SP 3 - 7 pkt
9. SP 9 - 6 pkt
10. SP 6 - 6 pkt

Szkoły podstawowe - klasyfikacja drużynowa - chłopcy:
1. SP 3 - 45 pkt
2. SP 11 - 37 pkt
3. SP 5 - 17 pkt
4. SP 10 - 16 pkt
5. SP 8 - 13 pkt
6. SP STO - 10 pkt
7. SP 6 - 9 pkt
8. SP 12 - 9 pkt
9. SP Mokobody - 6 pkt
10. SP Suchożebry - 4 pkt

Szkoły średnie - klasyfikacja drużynowa - dziewczęta:
1. LO 2 - 25 pkt
2. ZSP 4 - 10 pkt
3. ZSP 2 - 5 pkt
4. ZSP 3 - 3 pkt
5. LO 1 - 1 pkt
6. LO 4 - 1 pkt

Szkoły średnie - klasyfikacja drużynowa - chłopcy:
1. LO 2 - 15 pkt
2. KLO - 10 pkt
3. SMS LO Szklarska Poręba - 8 pkt
4. ZSP 2 - 8 pkt

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone