Zamknij

Klerycy z Tarnowa triumfowali w Siedlcach

22:10, 02.05.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie okazało się najlepsze w XV Mistrzostwa Polski Wyższych Seminariów Duchownych i Zakonnych. Finały rozegrano w Siedlcach.

W finale tarnowscy klerycy wykazali wyższość nad dominatorami z Siedlec. Gospodarze mają na koncie pięć triumfów, jednak w decydującym meczu 15 edycji mistrzostwa okazali się zdecydowanie słabsi. Piłkarze-klerycy z Tarnowa wygrali 4:0. Dzięki temu zwycięstwu zapewnili sobie prawo organizacji kolejnych mistrzostw.

W meczu o trzecie miejsce WSD w Łomży uległo WSD Misjonarzy Oblatów. Zakonnicy z Obry wygrali 3:0.

Najlepsze drużyny otrzymały puchary i medale. Wręczali je biskup siedlecki Kazimierz Gurda, prezydent Siedlec Andrzej Sitnik oraz wójt gminy Siedlce Henryk Brodowski.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone