Zamknij

Niedziałek z solidnym wsparciem

16:09, 18.03.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej WLKS Siedlce-Nowe Iganie poinformował, że Łukasz Niedziałek otrzymał wsparcie od trzech sponsorów.

Niedziałek to ambitny sportowiec, który ma już na koncie wiele sukcesów. W przededniu konferencji triumfował w międzynarodowych zawodach w Lugano. Poza wygraną poprawił rekord życiowy na 10 km, a także uzyskał przepustkę na mistrzostwa Europy juniorów, które w lipcu odbędą się w Boras.

We wsparcie Niedziałkowi zaangażowały się dwie firmy: Grupa Producentów Euro Indyk oraz Golpasz. Sponsorem medialnym chodziarza został portal SportSiedlce.pl. - Ogromny szacunek dla ludzi, którzy potrafią dzielić się tym, co mają. Serdecznie za to dziękujemy. W imieniu klubu i Łukasza - powiedział prezes WLKS, Zygmunt Wielogórski.

- Nasza grupa od wielu lat patronuje młodym ludziom. Ten rok zaczynamy od zaangażowania finansowego w młodego i utalentowanego człowieka. Mamy nadzieję, że nasze wsparcie pomoże mu wzmocnić swoją pozycję na rynku krajowym i międzynarodowym. Mamy nadzieję, że doczekamy się sukcesu Łukasza na Igrzyskach Olimpijskich w 2020 roku - powiedział Jarosław Łaski, prezes zarządu Grupy Producentów Euro Indyk.

- Wiemy dokładnie jak ciężka praca jest potrzebna do osiągania sukcesów. Pracujemy na co dzień w trudnej branży i mierzymy się z wyzwaniami. Sportowcy mają ich jeszcze więcej. Wyniki osiągane przez Łukasza nie zdarzają się często. Sportowcy z takim talentem powinni być doceniani i zauważani, dlatego zdecydowaliśmy się na sponsoring. Trzymamy za ciebie kciuki. Masz kibiców nie tylko w Siedlcach, ale i całej Polsce - dodał Wiesław Ilków, prezes zarządu Golpaszu.

Sponsorzy Niedziałka zostali nagrodzeni pamiątkowymi koszulkami.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone