To już tradycja, że WLKS Siedlce-Nowe Iganie na początku roku spotyka się ze sponsorami i przyjaciółmi. Nie inaczej było w 2019 roku.
- Wszystkim sponsorom chciałbym serdecznie podziękować. Męczymy państwa, pewnie czasem macie nas już dosyć. Robimy to dla dzieci i młodzieży, dla dobra sportu, a przede wszystkim dla możliwości realizacji swoich upodobań. Bez waszej ofiarności realizacja naszych zadań byłaby niemożliwa. Dzięki wam możemy realizować zawody, którą są solą sportu - powiedział prezes WLKS, Zygmunt Wielogórski.
Sponsorzy zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami. Po oficjalnej części zaproszeni goście zasiedli do wspólnego posiłku.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciesiedleckie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz