Zamknij

Frezdrom wsparł rocznik 2005 Pogoni

21:11, 14.11.2018 KS Aktualizacja: 08:19, 15.11.2018
Skomentuj

Rocznik 2005 Pogoni Siedlce dzięki działaniom Rady Rodziców otrzymał wsparcie finansowe ze strony firmy Frezdrom.

Frezdrom będzie wspierał Pogonistów w codziennych treningach. Właściciel firmy Grzegorz Kazimierczak w nagrodę otrzymał pamiątkową koszulkę z autografami młodych piłkarzy, być może przyszłych gwiazd pierwszej drużyny. Trener Dariusz Blacha podziękował w imieniu swoich podopiecznych. MKP Pogoń reprezentował Lech Poduch.

Na wsparcie sponsora nie można byłoby liczyć bez zabiegów Rady Rodziców w składzie Mariusz Saraczewski, Ireneusz Stankiewicz oraz Maciej Wiewiórka. Uzyskane pieniądze zostaną przeznaczone na dodatkowe treningi indywidualne dla chłopców i na opłatę za koszty udziału w turnieju międzynarodowym, który w czerwcu 2019 odbędzie się w Chorwacji.

- Piłka nożna zawsze mnie pociągała. Mamy w Siedlcach młodzież, która trenuje futbol z niesamowitą pasją. Nie brakuje jej także rodzicom. Trzeba wspierać młodzież. Chciałbym, że Pogoń była siedlecka, a nie Siedlce pogonione. Będę namawiał znajomych, żeby wspierali rocznik 2005 - powiedział Kazimierczak.

Umowa z Frezdromem została zawarta na rok z opcją przedłużenia.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

CR7CR7

2 0

Gratulację dla wszystkich zaangażowanych, a przede wszystkim sponsora. W młodych siła - to DNA klubu. Nic tylko trenować i czekam jako kibic na wychowanków w I składzie Pogoni. BRAWO 23:09, 14.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%