Zamknij

Osłony okienne ANWIS dostarczane do odbiorców na całym świecie. Dlaczego cieszą się dużym zainteresowaniem?

00:00, 21.04.2021 | artykuł sponsorowany
Produkty firmy ANWIS to gwarancja jakości i dostosowania do potrzeb Klienta. Fot. materiały promocyjne ANWIS

Oferta ANWIS obejmuje wewnętrzne i zewnętrzne osłony okienne. O ich popularności decyduje m. in. dopasowanie do rynkowych trendów oraz produkcja na indywidualne zamówienie.

Niemcy, Kraje Beneluksu, Kanada…i oczywiście Polska. To tylko niektóre rynki, na które dostarczane są wyroby ANWIS. Szeroka oferta produktowa, gdzie odbiorca może decydować o rodzaju sterowania, sposobie montażu oraz kolorystyce produktu - wraz z dostępnością modeli w nietypowych kształtach - pozwala na realizację wielu ciekawych projektów. Ponadto, daje możliwość dopasowania wyrobów do indywidualnych potrzeb Klientów.

- Odbiorcy w Polsce szukają rozwiązań, które są trendy i funkcjonują już na zachodzie. W przypadku rynku niemieckiego czy holenderskiego w większym stopniu dostarczamy produkty, których oczekują od nas Klienci –mówi Radosław Kuźma, prezes zarządu ANWIS. – Na polskim rynku podstawowymi produktami wewnętrznymi są rolety w kasetach oraz dzień/noc. Nieco inaczej sytuacja wygląda w Niemczech, gdzie dużym zainteresowaniem cieszą się plisy. Z kolei w Holandii prym wiodą żaluzje drewniane i rolety rzymskie. Dysponując szerokim portfolio produktów jesteśmy w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom.

Obsługa wielu rynków pozwala firmie ANWIS realizować model zrównoważonego wzrostu. Na sukces spółki przekłada się również nieustanny rozwój produktów oraz dbanie o ich wyjątkowy design.

- Regularnie rozszerzamy kolekcję kolorystyczną naszych osłon. Z roku na rok prezentujemy też nowe, funkcjonalne rozwiązania – mówi Marcin Haśkiewicz, dyrektor sprzedaży krajowej ANWIS. – W ostatnim czasie wprowadziliśmy na rynek, m.in. żaluzję aluminiową Juun, która podobnie jak plisa czy roleta rzymska REV, daje możliwość dwukierunkowej obsługi. Rozbudowaliśmy również ofertę osłon zewnętrznych o żaluzję podtynkową SOLIDBOX. Niezależnie od rodzaju produktu, zawsze zwracamy uwagę na to, aby były one praktyczne, dekoracyjne oraz wygodne w obsłudze.

Coraz większym zainteresowaniem na rynku osłon przeciwsłonecznych cieszą się rozwiązania smart home. Zgodnie z trendem firma ANWIS posiada w swojej ofercie nowoczesne sposoby zarządzania produktami.

- Do sterowania osłonami okiennymi wystarczy aplikacja na urządzeniach mobilnych oraz dostęp do Internetu – dodaje Marcin Haśkiewicz. - Istnieje również możliwość podłączenia naszych produktów do programatora czasowego oraz czujników pogodowych. Wówczas rolety oraz żaluzje mogą podnosić się i opuszczać samodzielnie - o wyznaczonych godzinach - lub zależnie od natężenia światła czy temperatury wewnątrz pomieszczeń.

Swobodę w aranżowaniu całej domowej przestrzeni zapewnia bogata oferta produktów ANWIS: żaluzji plisowanych, aluminiowych i drewnianych, verticali, rolet materiałowych i rzymskich, zasłon oraz panel tracków.

Dopełnienie oferty stanowią produkty zewnętrzne: żaluzje fasadowe, rolety zewnętrzne, rolety zewnętrzne SCREEN i moskitiery. Ponadto firma ANWIS jako producent detali do produkcji osłon przeciwsłonecznych posiada pełną kontrolę nad jakością oferowanych wyrobów.

- Wszystkie nasze działania związane z rozwojem przedsiębiorstwa stanowią odpowiedź na potrzeby naszych Klientów. Tylko to i aż to jest kluczem do sukcesu firmy ANWIS

– dodaje Radosław Kuźma, prezes zarządu ANWIS.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%