Zamknij
REKLAMA

Zakładanie hotelu – jakie meble wybrać?

08:45, 13.02.2018 | materiał partnera
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Planujesz założenie własnego hotelu? Jeśli tak, to pewno masz na niego jakąś ciekawą lokalizację lub już budynek stoi. Położenie takiego obiektu jest bardzo ważne. Jeśli będzie on na jakiejś zapomnianej wsi, to nie ma możliwości dobrze na tym zarobić, ponieważ nikt nie będzie chciał przyjechać. Jeżeli jednak będzie to wieś, ale blisko jakiegoś atrakcyjnego turystycznie obiektu, gór czy morza, to wtedy lokalizacja jak najbardziej się sprawdzi.

Prowadzenie hotelu to nie taka prosta sprawa. Trzeba liczyć się z tym, że potrzebna jest ciągła reklama i dbanie o wizerunek i opinie miejsca. Dlatego tez, bardzo ważne jest to, jakich zatrudniasz ludzi. Każdą osobę musisz dokładnie sprawdzić. Jeśli bowiem ktoś będzie nieprzyjemny, czy co gorsza obrazi jakiegoś klienta, to zepsuje opinię całego hotelu, a ją bardzo trudno odbudować. Dlatego każdego pracownika trzeba dobierać skrupulatnie, aby był miły dla klientów i potrafił radzić sobie nawet w najtrudniejszej sytuacji, gdyż klienci tez potrafią być nieznośni i złośliwi. Warto poinformować o tym przyszłego pracownika, aby się on zastanowił nad pojęciem pracy.

Hol, czyli pierwsze wrażenie

Bardzo istotna kwestią jest styl i wygląd hotelu. Jeśli postawisz na styl nowoczesny i bogaty design, to hotel będzie wyglądał dostojnie i elegancko. Jeśli nie lubisz surowych styli, a preferujesz wnętrza przytulne, przyjazne i ciepłe, to zdecyduj się na takie. Pamiętaj jednak, że wygląd w takim wypadku jest bardzo ważny. Pierwszym pomieszczeniem, które musi być doskonale urządzone jest hol oraz recepcja. Jest to bowiem miejsce, gdzie kształtuje się pierwsze wrażenie na temat hotelu, a jest ono bardzo istotne. Dlatego w strefie wejścia powinien znaleźć się najbardziej profesjonalny pracownik, który pokieruje gości w odpowiednie miejsce, powie gdzie powinni się zameldować oraz pożyczy miłego pobytu. Pamiętaj także o odpowiednim wyposażeniu. Przyda się koniecznie sofa, na której goście będą mogli poczekać lub odpocząć, a także posadzić tam pociechy w czasie rezerwowania pokoju. Kanapa powinna być wykonana z dobrej jakości materiału, który nie zużyje się po roku. Dlatego kluczowe jest wybranie dobrego producenta.

Wyposażenie sypialni

Według specjalistów z http://kdcmeble.com/, którzy znają się na meblach, bardzo istotne jest także to, jakie wyposażenie wybierzesz do pokoi hotelowych. Warto pomyśleć zarówno o pojedynczych osobach, które chciałyby wynająć pokoje, jak i o tych z dziećmi czy zwierzakami, które bardzo często traktowane są jak członkowie rodziny. W pokojach powinny się znaleźć wygodne łózka, które dostosują się do każdej sylwetki oraz stylowe meble najwyższej jakości. Warto zdecydować się na taki salon meblowy, gdzie meble będą objęte minimum 2 – letnia gwarancją. Zwróć jednak uwagę, czy dotyczy ona tylko wybranych elementów czy całych mebli – może się bowiem okazać, że gwarancja dotyczy tylko jednej szuflady w komodzie. Szanująca się i profesjonalna firma meblowa, zadba o gwarancję na cały asortyment.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone