Zamknij

Nie tylko dla łakomczuchów

11:15, 19.09.2022 PM Aktualizacja: 13:44, 19.09.2022
Skomentuj

Jesienny Festiwal Smaków, pomimo niepewnej pogody przyciągnął grono smakoszy i łakomczuchów.

Rakowiec stał się małą stolicą smaków, która przyciągnęła nie tylko okolicznych mieszkańców. Poza wystawami kół gospodyń wiejskich, oferującymi szereg przysmaków, mogliśmy tego dnia osobiście poznać gwiazdę polskiej telewizji, a zarazem muzyka znanego szczególnie z utworu "Kobiety są gorące". Choć w Rakowcu gorąco nie było i czasem pokropiło, wszystkie dania prezentowane na festiwalu smaków podkręcały temperaturę wydarzenia. Pierogi, bigos, grochówka, to standard każdego ze stoisk, a poza tym także desery i innowacje poszczególnych kół, które brały udział w konkursie.

Wśród jury znalazł się także gwiazdor wieczoru Norbi, który od samego rana nie potrafił odmówić przysmakom proponowanym przez gospodynie.

- Takie wydarzenia i spotkania są cudowne. To dopiero początek imprezy, a ja już ledwo chodzę, tyle przepysznych potraw zjadłem. Śpiew, muzyka, tradycja - wszystko sprawia, że impreza jest naprawdę kompleksowa i przyciąga swoim pomysłem - mówił Norbi.

Nie tylko jedzenie podobało się muzykowi, ale także kontakt z fanami, którzy nie odpuścili wspólnego zdjęcia z jednym z najbardziej rozpoznawalnych prowadzących telewizji polskiej. Tego wieczoru w Rakowcu można było nie tylko zjeść, ale i zatańczyć do późnej nocy dzięki zaproszonym artystom i Dj'owi, który rozkręcił taneczną imprezę.

(PM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%