Zamknij

IV Dzień Siedleckich Organizacji Pozarządowych

07:56, 08.09.2022 Oprac. KS Aktualizacja: 08:04, 08.09.2022
Skomentuj

10 września odbędzie się IV Dzień Siedleckich Organizacji Pozarządowych.

Organizację i przygotowanie w ramach realizacji zadania publicznego: „Działalność na rzecz organizacji pozarządowych” powierzono Stowarzyszeniu Mieszkańców Bezpartyjne Siedlce.

W tym roku uroczystość odbędzie się 10 września w ramach obchodów Dni Siedlec. Impreza będzie współtowarzyszącą z XXVIII Międzynarodowymi Dniami z Doradztwem Rolniczym na terenie Agencji Rozwoju Miasta w Siedlcach przy ulicy Jana Pawła II nr 6.

Celem obchodów jest promocja i prezentacja dorobku organizacji pozarządowych działających na terenie Miasta Siedlce oraz pobudzenie aktywności społecznej naszych mieszkańców.

O godzinie 14.30 na głównej scenie wystąpi Prezydent Miasta Siedlce Andrzej Sitnik, który podziękuje za dotychczasową pracę i zaangażowanie przedstawicielom siedleckich stowarzyszeń. Od 16.30 do 18.00 organizatorzy zapraszają najmłodszych wraz z rodzicami do wspólnej zabawy i konkursów z nagrodami.

Stowarzyszenia będą wystawiać się w namiotach wystawienniczych na terenie targów, gdzie będą prezentować swoją działalność statutową.

Każde stowarzyszenie przygotowało szeroki wachlarz atrakcji i niespodzianek, każdy znajdzie coś dla siebie::

  • prezentacja zespołów wokalnych;
  • degustacja wyrobów gastronomicznych i cukierniczych;
  • degustacja herbat ziołowych;
  • warsztaty kulinarne;
  • warsztaty leśne i pszczelarskie;
  • malowanie twarzy dla dzieci;
  • pokazy różnych dyscyplin sportowych;
  • pokaz instruktażowy udzielania pierwszej pomocy i diagnostyki ciała;
  • zajęcia dla dzieci i rodziców; wspólne zabawy, warsztaty teatralne, zajęcia z kreatywności, bańki mydlane, fotobudka, i zawody sprawnościowe itp.
(Oprac. KS)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

JamesJames

5 3

BS ( Beznadziejne Siedlce), najbardziej rozpolitykowane i niekompetentne stowarzyszenie w naszym mieście po 1989 roku. Mam nadzieję, że po następnych wyborach do samorządu, osoby takie jak Sitnik, wesoły Romuś Ignaciuk znikną na zawsze z siedleckiego ratusza. 11:36, 26.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%