Zamknij
REKLAMA

Czy Pfizer zaleca szczepienia 3 dawką, żeby interes się kręcił?

08:26, 29.07.2021 | KS
Skomentuj
REKLAMA

"Wall Street Journal" donosi, że firma Pfizer zarobiła w drugim kwartale 2021 roku więcej niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Nie trzeba chyba dodawać, że na osiągnięte wyniki wpłynęła sprzedaż szczepionki na COVID-19.

Na samej szczepionce Pfizer zarobił prawie 8 miliardów dolarów. I to już po podzieleniu się z partnerem, niemieckim BioNTech. Przychód Pfizera względem 2020 roku wzrósł o 2 miliardy.

Pfizer w zamyśle miał być dwudawkową szczepionką, ale niedawno pojawiły się informacje o trzeciej dawce. Koncern już rozmawiał o tym z członkami ds. pandemii w Białym Domu. Pfizer został jednak skrytykowany przez Światową Organizację Zdrowia (WHO), która zaapelowała o niezamawianie trzeciej dawki w sytuacji, gdy do niektórych krajów nie dotarły jeszcze pierwsze dwie.

 

fot. pixabay

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (5)

InteligentInteligent

3 8

Od dłuższego czasu da się zaobserwować, że chyba w Redakcji pracują osoby antyszczepionkowe. Już kilka artykułów sugerowało tezy podważające sens szczepień. Zajmijcie się proszę "Życiem Regionu siedleckiego". Od tego typu newsów są inne media. Specjaliści od siedmiu boleści... 11:06, 29.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PppppppPpppppp

4 0

Może ktoś stwierdza fakty a niektórym się to nie podoba no cóż każdy ma swoją prawdę . Czekamy na 4fale i zobaczymy czy coś dały szczepienia bo sami producenci tego nawet nie wiedzą w Anglii widać skuteczność szczepień 11:20, 29.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZawiedzionaZawiedziona

1 7

Ludzie umierają na COVID, przez antyszczepionkowców szykuje nam się czwarta fala, a wy wypuszczacie takie artykuły tylko po to, żeby więcej osób kliknęło w artykuł. Wstydźcie się. Za kolejną falę będziecie odpowiadać tak samo, jak wszyscy inni antyszczepionkowcy. Szczepionkami niech zajmują się specjaliści, którzy są zgodni co do ich skuteczności i bezpieczeństwa, a wy zajmijcie się informacjami z regionu. Zawiodłam się na was, nie pozdrawiam. 12:55, 29.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

czytelnikczytelnik

8 1

BRAWO dla REDAKCJI wszystkie inne redakcje tylko promują preparat medyczny jakim korporacje i rządzący nazywają szczepionką /domniemam, że za kasę jak również swoich poglądów, ale raczej za kasę/.
Jedynie Wy macie odwagę napisać co się dzieje na świecie, a to również dotyczy naszego regionu pani zawiedziona.
Jeszcze raz Wielkie BRAWA dla autora artykułu.
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

14:33, 29.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SiedlczankaSiedlczanka

8 0

Również uważam, że ta akurat sprawa pomimo że jest światowa to dotyczy naszego regionu i bardzo dobrze, że redakcją regionalna o tym fakcie czytelników informuje.
Sama jestem już dawno po szczepieniu, ale to co przeszłam i do dzisiaj przechodzę to pewnie drugi raz bym się nie zdecydowała tylko poczekała jak inni na pełne badania jej.
Oczywiście każdy ma swoje zdanie i każdy inny powinien uszanować to, ale na pewno nikogo do niczego nie można zmuszać.
Ps. Tak na marginesie to wszystko możliwe, że korporacje robią to dla zysku 🧐😱 14:55, 29.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%