Zamknij
REKLAMA

Coraz bliżej powstania obwodnic

12:14, 09.07.2020 | KS
Skomentuj
REKLAMA

Na parkingu przy pomniku bitwy pod Iganiami minister Andrzej Adamczyk podpisał program finansowania 100 obwodnic w Polsce.

Umożliwi to otwarcie finansowania na realizację tego programu. W spotkaniu uczestniczyli minister cyfryzacji Marek Zagórski, poseł Krzysztof Tchórzewski oraz przedstawiciele władz lokalnych.

Jeden podpis ma niebanalne znaczenie. Umożliwi on wdrożenie programu dotyczącego m.in. obwodnic Siedlec i Sokołowa Podlaskiego. Czas na prace studyjne, które pozwolą określić jaki będzie optymalny przebieg obwodnicy.

Jeżeli chodzi o Siedlce są rozważane różne warianty, ale najbardziej realnym jest tzw. zachodni. Nie jest jeszcze jednak przesądzony. Ostateczna decyzja zapadnie po konsultacjach z samorządami i mieszkańcami. Po zbudowaniu obwodnicy ruch tranzytowy zostanie całkowicie wyprowadzony poza miasto.

 

fot. Janusz Mazurek

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Obserwator II.Obserwator II.

3 1

A ja myślałem,że Tchórzewski dokończy kominy w elektrowni w Ostrołęce a to co skończyło się i pieniążki kolejny raz utopione przez pisowskich "zdolnych i kompetentnych" takich jak Sasin i Tchórzewski a ilu jeszcze takich orłów mają ukrytych.Obwodnicę tak wybudują jak dadzą pieniądze na promsey,które tak przed wyborami szumnie rozdają i tylko naiwni regionalni politycy dają się załapać niczym mucha na lep. 21:30, 09.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

serbserb

0 0

"Zachodni" czyli z Igań do Chodowa????? Byłoby super!!!! Najszybciej, najkrócej najefektywniej!!! 22:40, 10.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
TEST