Zamknij

Zderzyło się dwóch 77-latków

09:32, 28.05.2020 Aktualizacja: 09:35, 28.05.2020
Skomentuj

W czwartek (28 maja) kilka minut przed ósmą rano na skrzyżowaniu Armii Krajowej i 3-go Maja w Siedlcach zderzyły się dwa samochody osobowe.

Kierujący mercedesem 77-letni mężczyzna jadąc od strony dworca PKP skręcał w lewo w ul. 3-go Maja, natomiast 77-latek kierujący fiatem z 3 Maja skręcał w ulicę Armii Krajowej. Doszło do zderzenia dwóch aut. Obaj panowie tłumaczyli się policjantom drogówki, że mieli zielone światło. Nie odnieśli żadnych obrażeń.

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

(AW)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

BartekBartek

5 1

Na foteliki bujane, a nie za kierownicę!

10:47, 28.05.2020
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciesiedleckie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%