Zamknij
REKLAMA

Zabójstwo w Siedlcach. Kto zabił 83-latkę?

08:03, 05.04.2020 | AW
Skomentuj
REKLAMA

Zwłoki 83-letniej kobiety zostały znalezione w jednym z domów jednorodzinnym w Siedlcach przy ul. ks. Brzóski.

Starsza pani zmarła w wyniku kilku ran kłutych klatki piersiowej. W sprawie zabójstwa siedlecka policja zatrzymała dwóch synów kobiety w wieku 48 i 53 lat. Według wstępnych i niepotwierdzonych jeszcze informacji wynika, że jeden z synów mieszkał z kobietą na stałe. Drugi natomiast przebywał poza Siedlcami i gdy przyjechał do domu znalazł zwłoki matki.

[AKTUALIZACJA]

Nie wiadomo, kto przyczynił się do śmierci kobiety. Synowie początkowo zostali zatrzymani, ale zostali zwolnieni do domu. Policja czeka na wyniki sekcji zwłok.

 

zdj. poglądowe

(AW)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

CzłowiekCzłowiek

6 1

Już osądziliście? ???To skandal! A gdzie etyka dziennikarska. Ten kto to napisał powinien conajmniej zostać zwolniony dyscyplinarnie. Jeszcze nie wiadomo kto zabił, chyba, że komuś bardzo zależy na skierowaniu podejrzeń na syna. To podłe ! Brak mi słów.😡 09:59, 06.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jakmożna?jakmożna?

1 0

Jak można tak jak szmatławiec insynuować i ferować bezpodstawnie wyrokami ?! Jak można dla sensacji i poczytności żerować na nieszczęściu ludzkim! Jak można?
21:02, 06.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SiedlczankaSiedlczanka

1 0

Wiecie co sądzę na ten temat?
Sądzę, że z rzetelnym dziennikarstwem nie macie nic wspólnego. A tak postawione pytanie "...Nie wiadomo, kto nich przyczynił się do śmierci kobiety. " , jest podstawą do tego, by rodzina pozwała Was do sądu. 12:54, 07.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz