Pogoń II na remis z Podlasiem

18:26, 25.01.2020 KS Aktualizacja: 18:26, 25.01.2020

Pogoń II Siedlce zremisowała 1:1 z Podlasiem Sokołów Podlaski.

Dla obu IV-ligowców był to drugi sparing w zimowym okresie przygotowawczym. Na ławce Podlasia zasiadł Adrian Żurański, który prowadzi sokołowian od kilkunastu dni.

W pierwszej połowie lepsze wrażenie sprawiało Podlasie. Szczególnie aktywny był testowany ofensywny pomocnik. Praktycznie każde zagrożenie pod siedlecką bramkę było efektem wysiłków piłkarza grającego z numerem 2. Sokołowianie grali lepiej, ale stracili bramkę, Ot, urok piłki. W 36 minucie Konrad Kotowski popełnił fatalny błąd, który wykorzystał Dawid Nojszewski. Do przerwy było 1:0 dla Pogoni II.

Po przerwie sokołowianie szukali wyrównującej bramki. Pogoń II mogła zamknąć mecz po oskrzydlającej akcji Macieja Gawinkowskiego, jednak Michał Ambroziak uderzył nad poprzeczką. W 77 minucie Podlasie dopięło swego. Rzut karny na bramkę zamienił Hubert Fabisiak. To był ostatni gol  w meczu.

Za tydzień Pogoń II podejmie Orlęta Łuków, zaś Podlasie zmierzy się z Mińsku Mazowieckim z rezerwami Mazovii.

Pogoń II Siedlce - Podlasie Sokołów Podlaski 1:1 (1:0)

Bramki: Nojszewski 36 - Fabisiak 77 k

Pogoń II: Ostrowski (56 Dang) - Jopek, Łęczycki, Ardej, Litwiński (46 Jóźwiuk) - Grzebieliszewski, Nojszewski, Wszoła (22 Bober), Gawinkowski (46 Filipek), Rzewuski (56 Gawinkowski) - Kryszczuk (46 Ambroziak)

Podlasie: Kotowski (46 Bieliński) - Czerski, Ł. Buczyński, Panufnik, zawodnik testowany I - zawodnik testowany II, Komycz, Supleński, zawodnik testowany III, Jaczewski - Skwarek. Grali także: Domański, Głowacz, Goś, Fabisiak, M. Piotrowski, P. Piotrowski, Przybyszewski