Siedlecka policja wyjaśnia okoliczności tragicznej śmierci 33-letniej kobiety, której ciało znaleziono na trawniku pod jednym z jedenastopiętrowych bloków przy ul Młynarskiej.
Zdarzenie miało miejsce w sobotę 16 listopada przed godziną 8.00 rano. Lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon w wyniku upadku z dużej wysokości. Na miejscu przeprowadzono oględziny pod nadzorem prokuratury. W chwili obecnej trudno jednoznacznie ocenić, czy tragedia to wynik nieszczęśliwego wypadku czy doszło do samobójstwa.
Według wypowiedzi jednego ze świadków wynika, że w chwili kiedy kobieta spadała z balkonu dało się słyszeć głośny płacz dziecka. Policja nie wypowiada się jednoznacznie o zdarzeniu. Czeka na więcej informacji, które uzyska podczas prowadzonego postępowania wyjaśniającego.
Danka14:39, 16.11.2019
Boże co za tragedia zostawiła małe dziecko.
Szukanie taniej sens19:16, 16.11.2019
Jak można pokazywać takie zdjęcia, brak szacunku dla człowieka i członków rodziny, którzy przeżywają tragedię!!!
Obserwator00:14, 17.11.2019
Można. Trzeba. Dla innych, aby unikneli takich przyczyn śmierci
Rynia14:00, 17.11.2019
Po co te zdjęcia???? Tania sensacja.
WEDLUG NASZEGO PRAWA19:14, 23.11.2019
I POLICJI ZMARLY NIE JEST JUZ TRAKTOWANY JAK CZLOWIEK
Mm19:51, 16.11.2019
Może jeszcze filmik wstawcie jak zwłoki do karawanu wkładają. Poziom taniego brukowca
www20:30, 16.11.2019
missclick z ta reakcja
Benia23:29, 16.11.2019
No i co hejterki? Czy na tych zdjęciach widać ciało. A może jak ktoś chciałby wyskoczyć z okna to sobie przypomni, co z człowiekiem po śmierci i odejdzie mu z głowy ta myśl.
Darek23:32, 16.11.2019
Przecież to co działo się pod tym blokiem mógł sobie zobaczyć każdy na własne oczy. A niestety widziały to również dzieci.
HW23:36, 16.11.2019
Agusia przestań dolewać oliwy do ognia!
W ŚWIETLE PRAWA POLS19:15, 23.11.2019
I DZIAŁAŃ POLICJI ZMARLY JUZ NIE JEST CZLOWIEKIEM
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciesiedleckie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
0 5
tak sie sklada, ze znam ta pania jak i jej corke, ktora jest rok ode mnie mlodsza i ma 11 lat woex nie taka mala, ale znam tez cala historie i wszystko, niestety nie udziele tych informacji