Zamknij
REKLAMA

Trójstronna umowa dla dobra najmłodszych

18:43, 11.09.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Pogoń Siedlce poinformowała na konferencji prasowej o podpisaniu trójstronnej umowy z "Życiem Siedleckim" i Zakładem Drobiarskim Stasin, którzy zostali głównymi sponsorami klubowej akademii.

Na konferencji Pogoń była reprezentowana przez prezesa Andrzeja Materskiego, dyrektora wykonawczego Daniela Purzyckiego oraz trenera koordynatora Lecha Poducha. „Życie Siedleckie” miało swojego przedstawiciela w osobie dyrektora biura reklamy i ogłoszeń Mariusza Saraczewskiego, zaś ZD Stasin oddelegował właściciela Krzysztofa Borkowskiego oraz wiceprezesa zarządu Wojciecha Zarzyckiego. – Mogę ogłosić oficjalnie, że na mocy trójstronnej umowy z „Życiem Siedleckim” oraz firmami: Zakład Drobiarski Stasin i Mościbrody pozyskaliśmy głównego sponsora dla naszej akademii – powiedział Purzycki.

Saraczewski przypomniał genezę Życie Siedleckie Cup, czyli turnieju, który w kilku edycjach zapracował na ponadregionalne uznanie: – Turniej Życie Siedleckie Cup był wspierany przez panów Borkowskiego i Zarzyckiego. Niedawno Daniel Purzycki poprosił mnie o pomoc w znalezieniu dodatkowych pieniędzy dla akademii. Obiecałem, że zrobię, co w mojej mocy. Odwiedziłem kilka firm, ale najbardziej konkretną, dosłownie 5-minutową, rozmowę odbyłem z Krzysztofem Borkowskim. Gdy usłyszał o możliwości wsparcia dzieci od razu był na tak. Podpisaliśmy roczną umowę reklamową pomiędzy biurem reklamy "Życia Siedleckiego" i ZD Stasin, gwarantującą akademii niemałe pieniądze. Mam nadzieję, że środki zostaną właściwie spożytkowane.

Trybuna siedleckiego stadionu została zapełniona młodymi adeptami futbolu, którzy stawili się na konferencję wraz z rodzicami oraz trenerami, czyli najważniejszymi osobami w edukacji piłkarskiej. – Zgodziłem się na wsparcie akademii, ale dzisiaj, widząc rzeszę dzieciaków garnących się do sportu, jestem podwójnie pewny, że postąpiłem słusznie. O wyniki i efekty szkolenia jestem spokojny. Życzę zwycięstw i wielu sukcesów. Cieszę się, że mogę z państwem być i wspierać najmłodszych. Nic tak bardzo nie cieszy – powiedział właściciel ZD Stasin.

W imieniu zarządu podziękowania dla sponsorów wyraził prezes Materski: – Wierzymy w to, że kiedyś będziecie mieli możliwość zagrania w pierwszej drużynie w Pogoni. Być może nie w II lidze, a może w I lidze, a może nawet wymarzonej przez dyrektora Purzyckiego ekstraklasie. Rozpoczynamy nowy rozdział w dziejach MKP Pogoń Siedlce.

– Ekstraklasa jest naszym celem. Wierzmy w to, że młodzież trenująca w Pogoni zdoła to osiągnąć – podsumował Borkowski.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

Kibic Kibic

2 0

Brawo, brawo, brawo dla sponsorów, tylko aby Purzycki dotrzymał słowa i szkolił te dzieci na wysokim poziomie, bo u niego z do trzymanie słowa to z tym różnie bywa. Ale miejmy nadzieję że będzie tak jak książka pisze. 20:29, 11.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SiedlczankaSiedlczanka

1 0

BRAWO WY, ta trzymać w końcu Akademia ma sponsorów. 12:43, 12.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Były kibicByły kibic

1 0

To co pogoń robi od lat z młodzieżą to woła o pomstę do nieba!!!! Młodziaki poświęcają się dla klubu, poświęcają swój i rodziców czas, pieniądze, a potem co... Ściąga się zawodników spoza kadry juniorów, mimo że obiecuje się kontrakty naszym, marnuje się ich potencjał, nawet do składu się nie mieszczą. Odchodzą zmarnowani. Znam zbyt wiele takich historii. Byłem kibicem, a teraz życzę klubowi jak najgorzej, tyle co forsy się z budżetu miasta i spółek na nich wywala. To nie powinno tak wyglądać 13:53, 12.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone