Zamknij
REKLAMA

Nieudane popisy na motocyklu crossowym

13:01, 02.09.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Tysiączłotowym mandatem karnym i niegroźnym urazem zakończyły się motocyklowe „popisy” 28-latka. Młodzieniec crossowym kawasaki jeździł pomiędzy wypoczywającymi nad zalewem i nie reagował na polecenia i uwagi pracowników kompleksu. Okazało się, że jego jednoślad nie miał tablic rejestracyjnych i był nieubezpieczony, a on sam nie miał uprawnień do kierowania motocyklem.

W piątkowe popołudnie łukowscy policjanci zostali powiadomieni o motocykliście, jeżdżącym po terenie kompleksu wypoczynkowego Zimna Woda. Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna nie reaguje na uwagi i polecenia pracowników ośrodka, jeździ swym pojazdem po terenach zielonych i w miejscach, gdzie według regulaminu obowiązuje zakaz poruszania się pojazdami.

Skierowani we wskazane miejsce mundurowi dowiedzieli się ponadto, że mężczyzna jeżdżący crossowym motocyklem marki Kawasaki, poruszając się swym pojazdem pomiędzy wypoczywającymi tam ludźmi „kręcił bączki” i „skakał” nim przez krawężniki.

Jak się okazało, pojazdem tym kierował 28-latek z Łukowa. Jego crossowy motocykl nie miał zamocowanych tablic rejestracyjnych i był nieubezpieczony. Dodatkowo mundurowi ustali, że młodzieniec nie miał uprawnień do kierowania takim motocyklem. Za popełnione wykroczenia młody mężczyzna został ukarany tysiączłotowym mandatem.

Policjanci rozmawiając z 28-latkiem zauważyli, że młodzieniec trzyma się za obolały bark. Mimo jego sprzeciwu mundurowi wezwali do niego karetkę pogotowia. Po badaniach lekarskich okazało się, że 28-latek najprawdopodobniej przewrócił się na motocyklu i doznał niegroźnego urazu. Teraz policjanci prowadzący postępowanie ustalą szczegóły i okoliczności zdarzenia z udziałem motocyklisty.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

P.P.

1 0

Policja w Siedlcach nad zalewem też powinna się zająć takimi d...mi. Jeżdżą bez rejestracji, zasuwają tak, że zostawiają tumany kurzu za sobą. 00:07, 04.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Monika25Monika25

0 0

Cześć Panowie :) ,Mam na imie Monika i mam 25 lat jeżeli masz ochotę Napisz do mnie na http://wyspakobiet.eu/monika25 jeśli jesteś miłośnikiem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą. Pozdrawiam Milutko :).... 09:37, 05.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone